preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

 

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

 

 

 

 

Tražilica
Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

PROPISI
Lista linkova je prazna
ŠKOLSKI DOKUMENTI
Lista linkova je prazna
ŠŠD Prva

Dobrodošli na stranicu Školskog športskog društva "PRVA" !

Na ovoj stranici možete vidjeti sve rezultate sa sportskih natjecanja sa međužupanijskog , poluzavršnog i državnog nivoa, te sudionike i voditelje istih.

U foto-galeriji pogledajte slike sa natjecanja.

 


ŠKOLSKA GODINA 2016./2017.


»DVORANSKI NOGOMET» -učenice 5/6 razred:  

Prelog, 18.05.2017.

Rezultati u skupini:

I. O.Š. - OŠ Draškovec   2:0

I.O.Š. - OŠ M. Subotica    2:0

Finale:

I. O.Š. - OŠ Prelog    0:6

Poraz u finalu od boljeg protivnika i osvajanje 2. mjesta u županiji u konkurenciji šest ženskih malonogometnih ekipa.

Ekipa škole: MICHELLE LUKMAN, MORENA MIKULIĆ, ŽANA KLASIĆ, VENERA ŠILJAK, EMILY MATJAŠEC, EDVINA MIHOCI, JANA RADOJČIĆ, LEA BARTOLIĆ, PAOLA MARTAN, NICOLE MURK. 

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


»KOŠARKA» -učenice 5/6 razred: 

Ivanovec, 04.05.2017.

Rezultat: 

I.O.Š. - OŠ Ivanovec   22:15

Pobjedom protiv ekipe Ivanovca i osvajanjem 1. mjesta u županiji ostvaren je plasman na poluzavršno državno natjecanje grupe sjever.

POLUZAVRŠNO NATJECANJE

Novigrad Podravski, 16.05.2017.

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Molve     8:36

I. O.Š. - OŠ Bjelovar    36:12

Za 3. mjesto:

I. O.Š. - OŠ Varaždin    25:8

U konkurenciji pet regionalnih ekipa osvojeno je dobro i realno 3. mjesto.

Ekipa škole: NIKA RODEK, EMA MEDVED, ANA DUKIĆ, LANA HORVAT, ELA HORVAT, ŽANA KLASIĆ, ANJA RADOVIĆ, TINA GROZDEK, ASJA KASAPOVIĆ, KLARA TOMAŠIĆ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Prelog, 23.03.2017.

»RUKOMET» -učenici 5/6 razred:     - kvalifikacije -

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Prelog      7:12

I. O.Š. - III. OŠ Čk.       13:23

Nije ostvaren plasman na završni turnir.

Ekipa škole: JAN SANJKOVIĆ, NIKOLA TRSTENJAK, ROKO STRNAD, ANDRO GOLUB, VITO HOZJAN, MATIJA MAGAŠ, LEON VAJDA, ROKO MAĐARIĆ, NOA TURK, MARTIN DEBELEC, JURA RODEK, PAOLO ŽIGNJIĆ, STIVEN SRPAK, LUKA KOVAČEVIĆ.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Mala Subotica, 08.03.2017.

»DVORANSKI NOGOMET» -učenici 5/6 razred:              -kvalifikacije-

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Orehovica   6:1

I. O.Š. - OŠ M. Subotica   2:4

Nije ostvaren plasman na završni turnir.

Ekipa škole: ROKO STRNAD, ROKO MAĐARIĆ, LEON VAJDA, VALENTINO NOVAK, LUKA KOVAČEVIĆ, FRAN JANUŠIĆ, JURA RODEK, DOMAGOJ LUKMAN, ALEN JARNI, VITO HOZJAN.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Selnica, 21.02.2017.

»GIMNASTIKA» -učenici:  

Osvojeno je 1. mjesto u konkurenciji dvije školske gimnastičke ekipe i izravan plasman na državno prvenstvo u Osijek.

Ekipa škole: PARIS POSAVEC, FILIP NOVAK, DOMINIK VIDOVIĆ, DARIO RADEK.     

DRŽAVNO PRVENSTVO

Osijek, 10.-11.05.2017.

Na državnom prvenstvu u Osijeku u konkurenciji trinaest školskih gimnastičkih ekipa osvojeno je 6. mjesto  sa osvojena 303.2 boda.

Ekipa škole: PARIS POSAVEC, FILIP NOVAK, DOMINIK VIDOVIĆ, DARIO RADEK, ROKO KNEŽEVIĆ.smileysmiley       

»GIMNASTIKA» -učenice:

Osvojeno je 2. mjesto u konkurenciji dvije školske ekipe.

Ekipa škole: INES LESJAK, LARA MIKULIĆ, LEONA RADEK, DORA HORVAT, MIŠA JANKOVIĆ.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Ivanovec, 17.02.2017.

»ODBOJKA» -učenici 7/8 razred:              -kvalifikacije-

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Kuršanec   0:2  (18:25 ; 14:25)

I. O.Š. - OŠ D. Kraljevec 2:0  (25:10  ; 25:16)

Nije ostvaren plasman na županijsko finale.

Ekipa škole: FABIJAN NOVAK, SEBASTIJAN MESARIĆ, IVAN JENEŠ, DAVID ZDOLEC, LEON JEĐUD, LOVRO LEVAK PANIĆ, MARTIN HORVAT, TEO KEČKEŠ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Nedelišće, 30.01.2017.

»KOŠARKA» -učenici:              -kvalifikacije-

Rezultati:

I. O.Š. - II. OŠ Čakovec   31:33

I. O.Š. - OŠ Nedelišće   22:32

Nije ostvaren plasman na županijsko finale.

Ekipa škole: FABIJAN NOVAK, JOSIP FRANCKI-NOVAK, FRAN LESJAK, DAVID ZDOLEC, JAN JANČEC, LEON JEĐUT, MATKO LEGEN, IVAN JENEŠ, DENI PEČARKO, MIHAEL SOLAR.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Prelog, 27.01.2017.

»RUKOMET» -učenice 7/8 razred:              

Rezultati

I. O.Š. - OŠ Prelog    4:18

I. O.Š. - OŠ Strahoninec   8:2

Za 3. mjesto:

I. O.Š. - OŠ Ivanovec    11:5

Osvojeno je 3. mjesto u županiji u konkurenciji šest školskih rukometnih ekipa.

Ekipa škole: EMA KRANJEC, ENA GAVEZ, MIŠA JANKOVIĆ, DORA POTOČNJAK, ERIN HORVAT, NIKA ČREP, MELANI MESARIĆ, KARLA ZANJKO, ADELA VASER, ANA BARTULOVIĆ, KIARA NOVAK MEZGA, NIKA RODEK, MIRNA NOVOSELC.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


 Čakovec, 25.01.2017.

»PLIVANJE» -učenici:

Osvojeno je 3. mjesto u konkurenciji tri školske ekipe.

Ekipa škole: BORNA BIČAK, DOMINIK DUKIĆ, MATIJA TROPŠA, KARLO HORVAT, JAN SINKOVIĆ, FLORIJAN MEZNARIĆ, FRAN BELOVIĆ, FILIP KITANOVIĆ.

 »PLIVANJE» -učenice:

Osvojeno je 4. mjesto u konkurenciji četiri školske ekipe.

Ekipa škole: MIŠA JANKOVIĆ, ZORA PETRIČEVIĆ, EMA ŠOŠTARIĆ, EMA MEDVED, EMA KRANJEC, ŽANA KLASIĆ, LARA KENJEREŠ, ASJA KASAPOVIĆ, NIKA ČREP.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Čakovec, 20.01.2017.

»RUKOMET» -učenici 7/8 razred:     - kvalifikacije -

Rezultati:

I. O.Š. - II. OŠ Čakovec    6:11

I. O.Š. - OŠ Nedelišće     18:12

Nije ostvaren plasman na županijsko finale.

Ekipa škole: PETAR OVČAR, NOAH LUKOVNJAK, JOSIP FRANCKI-NOVAK, LOVRO LEVAK PANIĆ, TEO KEČKEŠ, FABIJAN NOVAK, NIKOLA TRSTENJAK, MARTIN HORVAT, BORNA VADLJA, JAN SANJKOVIĆ, DENI PEČARKO.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Prelog, 20.12.2016.

»DVORANSKI NOGOMET» -učenice 7/8 razred:     - kvalifikacije -

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Draškovec     0:1

Utješna utakmica:

I. O.Š. - OŠ Donji Kraljevec  1:1 (2:1)

Nije ostvaren plasman na županijsko finale.

Ekipa škole: MIŠA JANKOVIĆ, ENA GAVEZ, EMA ŠOŠTARIĆ, EMA KRNJEC, MIRNA NOVOSELC, ERIN HORVAT, ANJA ŽELEŽNJAK, KIAR NOVAK MEZGA, LARA MIKULIĆ, MICHELLE LUKMAN, EDVINA MIHOCI.  

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Mala Subotica, 16.12.2016.

»DVORANSKI NOGOMET» -učenici 7/8 razred:     - kvalifikacije -

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Belica    4:2

Za pobjednika skupine:

I. O.Š. - OŠ T. Goričanca Mala Subotica     3:5

Nije ostvaren plasman na županijsku završnicu šest najboljih ekipa.

Ekipa škole: NOAH LUKOVNJAK, FABIJAN NOVAK, LOVRO LEVAK LANIĆ, MARTIN HORVAT, JOSIP FRANCKI NOVAK, FILIP KUKOVEC, DENI PEČARKO, DOMINIK ŠTAJEREC.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Čakovec, 5.12.2016.

»STOLNI TENIS» -učenici:

Rezultati u skupini:

I. O.Š. - OŠ J. Horvata Kotoriba      3:2

I. O.Š. - OŠ P. Zrinski Šenkovec      3:0

Za 1. mjesto:

I. O.Š. - II. OŠ     2:3

Osvojeno je 2. mjesto u županiji u konkurenciji šest školskih ekipa.

Ekipa škole: DOMINIK TOPLEK, JOSIP DOLENEC, DENIS TOPLEK, ANTONIO BODALEC.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Čakovec, 7.12.2016. (I. O.Š.)

»BADMINTON» - učenici:

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Ivanovec   3:0

I. O.Š. - OŠ J. Horvata Kotoriba   3:0

I. O.Š. - II. OŠ    2:3

Osvojeno je 2. mjesto u konkurenciji četiri školske ekipe.

Ekipa škole: BORNA VADLJA, LOVRO LEVAK PANIĆ, DINO BLAŽIĆ, DENI PEČARKO.

»BADMINTON» - učenice:

Rezultati:

I. O.Š. - II. O.Š.    0:3

I. O.Š. - OŠ P. Zrinski Šenkovec   3:1

Osvojeno je 2. mjesto u županiji.

Ekipa škole: LAURA NOVAK, MIA LUKA VINCETIĆ, MIŠA JANKOVIĆ, EMA ŠOŠTARIĆ, LUCIJA KACUN.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Podturen, 27.10.2016.

»KROS» - učenici 5/6 razred:

Osvojeno je ekipno 7. mjesto u županiji u konkurenciji dvanaest školskih ekipa. Nastupilo je 47 trkača a pojedinačni plasman naših trkača je: Mađarić (13), Srpak (20), Blažić (29), Kozjak (43).

Ekipa škole: ROKO MAĐARIĆ, STIVEN SRPAK DINO KOZJAK, DOMAGOJ BLAŽIĆ.

«KROS» - učenice 5/6 razred:

Osvojeno je 8. mjesto u županiji u konkurenciji jedanaest školskih ekipa. Nastupile su 42 trkačice a pojedinačni plasman naših trkačica je: Klasić (11), Medved (19), Rodek (27), Horvat (35).

Ekipa škole: ŽANA KLASIĆ, EMA MEDVED, NIKA RODEK, LANA HORVAT.

»KROS» - učenici 7/8 razred:

U konkurenciji četrnaest školskih ekipa osvojeno je 3. mjesto u županiji. Nastupila su 53 trkača a pojedinačni plasman naših trkača je: Kečkeš (2), Novak (12), Štajerec (24), Lukovnjak (32).

Ekipa škole: NOAH LUKOVNJAK, FABIJAN NOVAK, TEO KEČKEŠ, DOMINIK ŠTAJEREC.

«KROS» - učenice 7/8 razred:

U konkurenciji dvanaest školskih ekipa osvojeno je 4. mjesto u županiji. Nastupilo je 47 trkačica a pojedinačni plasman naših trkačica je: Đaković(1), Sirc (11), Kržina (20), Huzjak (30).

Ekipa škole: LUCIJA ĐAKOVIĆ, NENSI SIRC, PETRA KRŽINA, KATJA HUZJAK.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Čakovec, 18.10.2016.

«ATLETIKA« -učenice 7/8 razred:

Osvojeno je 1. mjesto sa 75 bodova i plasman na državno natjecanje u Split.

Ekipa škole: LUCIJA ĐAKOVIĆ, KATJA HUZJAK, PETRA KRŽINA, NENSI SIRC, EMA KRANJEC, MIŠA JANKOVIĆ, ERIN HORVAT, ENA GAVEZ.

«ATLETIKA« -učenici 7/8 razred:

Osvojeno je 2. mjesto sa 76 bodova.

Ekipa škole: NOAH LUKOVNJAK, TEO KEČKEŠ, DOMINIK ŠTAJEREC, BORNA VADLJA, SEBASTIJAN MESARIĆ, JOSIP FRANCKI-NOVAK, FABIJAN NOVAK.

 «ATLETIKA« -učenice 5/6 razred:

Ekipa učenica 6-tih razreda zauzela je 2. mjesto sa 38 osvojena boda.

Ekipa škole: MAJA KRČELIĆ, ŽANA KLASIĆ, EMA MEDVED, LANA HORVAT, LARA NOVAK, VENERA ŠILJAK, DORA POTOČNJAK, PETRA GRULA.

«ATLETIKA« -učenici 5/6 razred:

Osvojeno je 5. mjesto sa 35 bodova.

Ekipa škole: NIKOLA TRSTENJAK, VITO KOSTEL, SVEN BLAŽIĆ, DARKO JURAČIĆ, LEON MICEK, ROKO STRNAD, JAN SANJKOVIĆ, ROKO MAĐARIĆ, LEON VAJDA.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


 

 


ŠKOLSKA GODINA 2015./2016.


♦GIMNASTIKA♦ - učenici:

Osvojeno je 1. mjesto u županiji sa četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu i pravo nastupa na državnom natjecanju u Osijeku početkom svibnja.

Ekipa škole: ANTONIO VUK, PARIS POSAVEC, DOMINIK VIDOVIĆ, DARIO RADEK, FILIP NOVAK.

♦GIMNASTIKA♦ - učenice:

Sa sedam i pol bodova prednosti osvojeno je 1. mjesto u županiji i pravo nastupa na državnom natjecanju ŠSD u Osijeku. 

Ekipa škole: JANJA DEBELEC, EMA HALABAREC, LARA MIKULIĆ, INES LESJAK, LEONA RADEK, DORA HORVAT.

Voditelj: Matija Horvat, prof.

DRŽAVNO PRVENSTVO                      Osijek, 01.-02.05.2016.

U konkurenciji jedanaest najboljih muških školskih gimnastičkih momčadi, ekipa naše škole zauzela je odlično 3. mjesto u državi.smileysmiley

Ekipa škole: ANTONIO VUK, PARIS POSAVEC, FILIP NOVAK,  DARIO RADEK, DOMINIK VIDOVIĆ.

Voditelj: Matija Horvat,prof.

Ženska gimnastička momčad škole osvojila je 10. mjesto u državi u konkurenciji šesnaest ekipa iz cijele Hrvatske.smileysmiley

Ekipa škole: JANJA DEBELEC, EMA HALABAREC, INES LESJAK, LARA MIKULIĆ, LEONA RADEK.

Voditelji : Marinko Horvat, prof./ Matija Horvat, prof.


Podturen, 31.03.2016.

♦KROS♦ - učenici 5/6 razred:

Osvojeno je 1. mjesto u županiji u konkurenciji trinaest školskih ekipa.

Ekipa škole: TEO KEČKEŠ, DOMINIK ŠTAJEREC, DENI PEČARKO, DOMAGOJ BLAŽIĆ.

♦KROS♦ - učenice 5/6 razred:

Osvojeno je 2. mjesto u županiji u konkurenciji četrnaest školskih ekipa.

Ekipa škole: KATJA HUZJAK, KIARA NOVAK MEZGA, ŽANA KLASIĆ, LARA NOVAK.

♦KROS♦ učenici 7/8 razred:

U konkurenciji četrnaest školskih ekipa osvojeno je 3. mjesto u županiji.

Ekipa škole: NIKŠA NOVAK, FABIJAN NOVAK, JAN ŽELEŽNJAK, SEBASTIJAN MESARIĆ.

♦KROS♦ - učenice 7/8 razred:

U konkurenciji trinaest školskih ekipa osvojeno je 3. mjesto u županiji.

Ekipa škole: LUCIJA ĐAKOVIĆ, NENSI SIRC, JANJA DEBELEC, IVA KLASIĆ.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Čakovec, 02.02.2016.

♦PLIVANJE♦ - učenice:

Osvojeno je 3. mjesto u županiji.

Ekipa škole: EMA MEDVED, PAULINA HANC, LARA KENJEREŠ, ERIN HORVAT, IVA KLASIĆ, ŽANA KLASIĆ, EMA ŠOŠTARIĆ, ASJA KASPOVIĆ.

♦PLIVANJE♦ - učenici:

Osvojeno je 3. mjesto u županiji.

Ekipa škole: MARIN JURINEC, ANTONIO VUK, DOMINIK DUKIĆ, KARLO HORVAT, BORNA BIČAK, FRAN BELOVIĆ, JAN SINKOVIĆ, MATEO HOZJAN.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Nedelišće, 18.01.2016.

♦ODBOJKA♦ - učenice:     -kvalifikacije-

Rezultati

I. O.Š. - II. O.Š.   1:2    (21:25; 25:5; 4:15)

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće   2:0    (25:13; 25:18)

Na kvalifikacijskom turniru sudjelovalo je pet odbojkaških ekipa podijeljenih u dvije skupine. Prvoplasirane ekipe skupine ostvarile su plasman na županijsko finale, što nama nažalost nije uspjelo. 

Ekipa škole: TIJA BUDIŠA, ISABELA KOVAČIĆ, EMA KRANJEC, JANA BEDIĆ, BRUNA VASER, EMA ŠOŠTARIĆ, MIŠA JANKOVIĆ, ERIN HORVAT, ELA HORVAT.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


 Hodošan, 18.12.2015.

♦STOLNI TENIS♦ - učenici:

Rezultati u skupini:

I. O.Š. - O.Š. Ivanovec    3:0

I.O.Š. - O.Š. Kotoriba     1:3

Za 3. mjesto:

I.O.Š. - O.Š. M. Subotica   3:0

U konkurenciji sedam školskih ekipa osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole: LOVRO VARGA, DOMINIK TOPLEK, JOSIP DOLENEC, JUSTIN KERMECI.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Čakovec, 16.12.2015. (I. OŠ)

♦KOŠARKA♦7/8 razred-učenici:             -kvalifikacije-      

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Ivanovec      57:15

I. O.Š. - OŠ Nedelišće     11:18

Unatoč jednom porazu ostvaren je plasman na finalno natjecanje četiri najbolje košarkaške ekipe u županiji.

Ekipa škole: MARTIN HAMER, VITO TOTIĆ, MATEO HOZJAN, ANTONIO VUK, NIKO ŠKVORC, FRANE JURAS,TIN BELAK.    

Nedelišće, 18.02.2016.               -županijsko finale-

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće     15:23

I. O.Š. - O.Š. Kotoriba        21:28

Osvojeno je 4. mjesto u županiji.

Ekipa škole: MATEO HOZJAN, NIKO ŠKVORC, ANTONIO VUK, MARTIN HAMER, FRANE JURAS, TIN BELAK, LUKA TARADI, JAN JANČEC, MATKO LEGEN, VITO TOTIĆ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Donji Kraljevec, 08.12.2015.

♦DVORANSKI NOGOMET♦ 7/8 razred-učenici:      -kvalifikacije-

Rezultati:

I. O.Š. - OŠ Sv. Juraj na Bregu      4:3

I. O.Š. - OŠ Donji Kraljevec      2:1

Dvjema pobjedama na turniru osiguran je plasman na finalno natjecanje šest najboljih nogometnih ekipa županije.

Ekipa škole: SEBASTIJAN MESARIĆ, PATRIK KOVAČ, TIN BELAK, NOAH LUKOVNJAK, DOMINIK ŠTAJEREC, NIKŠA NOVAK, MATEO HOZJAN, LOVRO LEVAK PANIĆ, FABIJAN NOVAK, NIKOLA MALENOVIĆ.

Prelog, 08.02.2016.                    -županijsko finale-

I. O.Š. - O.Š. Strahoninec    4:9

I. O.Š. - O.Š. Donja Dubrava   0:3

Sa dva poraza u grupi osvojeno je 6. mjesto na župnijskom finalu najmasovnijeg sportskog natjecanja.

Ekipa škole:  SEBASTIJAN MESARIĆ, PATRIK KOVAČ, TIN BELAK, NOAH LUKOVNJAK, DOMINIK ŠTAJEREC, NIKŠA NOVAK, MATEO HOZJAN, LOVRO LEVAK PANIĆ, FABIJAN NOVAK, NIKOLA MALENOVIĆ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Prelog, 02.12.2015.

♦RUKOMET♦ - učenici:    -kvalifikacije-

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Prelog       21:13

I. O.Š. - O.Š. Sv. Juraj na Bregu       25:11

Prvim mjestom u skupini učenici su se plasirali na finale županijskog prvenstva.

Na natjecanju je nastupilo pet školskih ekipa podijeljenih u dvije skupine..

Ekipa škole: ANTONIO VUK, MATEO HOZJAN, JUSTIN KERMECI, TIN BELAK, NIKO ŠKVORC, JAN ŽELEŽNJAK, VITO TOTIĆ, JAKOB MUČIĆ, NIKOLA MALENOVIĆ, ANDRIJA VASER.

Čakovec, 27.01.2016.           -županijsko finale-

I. O.Š. - II. O.Š.Čk.   18:12

I. O.Š. - III. O.Š. Čk.   21:9

Sa dvije uvjerljive pobjede osvojeno je 1. mjesto u županiji i plasman na poluzavršno natjecanje grupe sjever.

Ekip škole: ANTONIO VUK, MATEO HOZJAN, JUSTIN KERMECI, TIN BELAK, NIKO ŠKVORC, JAN ŽELEŽNJAK, VITO TOTIĆ, MARTIN HAMER, NIKOLA MALENOVIĆ, ANDRIJA VASER, NOAH LUKOVNJAK, BORNA VADLJA.

POLUZAVRŠNO NATJECANJE

Varaždin, 25.02.2016.

I. O.Š. - O.Š. Virovitica   20:12

I. O.Š. - O.Š. Ludbreg    10:15

Osvojeno je 2. mjesto na poluzavršnom natjecanju grupe sjever  u Areni Varaždin.yes

Ekipa škole: ANTONIO VUK, MATEO HOZJAN, JUSTIN KERMECI, TIN BELAK, NIKO ŠKVORC, JAN ŽELEŽNJAK, VITO TOTIĆ, MARTIN HAMER, NIKOLA MALENOVIĆ, ANDRIJA VASER, NOAH LUKOVNJAK, BORNA VADLJA.

Voditelj: Matija Horvat, prof.


Mala Subotica, 7.12.2015.

♦ŠAH♦ - učenice:

Na županijskom natjecanju u konkurenciji dvije ekipe osvojeno je 2. mjesto nakon poraza od ekipe iz M. Subotice od 3:1.

Ekipa škole: PAULA HORVAT, LANA VIDOVIĆ, NELA PEČARKO, ŽELJKA VINCETIĆ.

♦ŠAH♦ - učenici:

U konkurenciji devet školskih ekipa osvojeno je posljednje mjesto bez pobjede.

Ekipa škole: NOAH LUKOVNJAK, FILIP TRBOJEVIĆ, LOVRO VIDOVIĆ, JAKOV ŠTAMPAR, DOMINIK VIDOVIĆ.

Voditelj. Boris Jeđud.


Čakovec, 25.11.2015. (I. O. Š. Čakovec)

♦BADMINTON♦ - učenici:

Rezultati:

I. O.Š. - II. O.Š.     3:0    (21:5; 21:19;  21:0)

Pobjedom nad ekipom II. osnovne škole iz Čakovca, naša ekipa stekla je pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju grupe sjever.

Ekipa škole: JAN NIKOLA DVANAJŠČAK, BORNA VADLJA, JUSTIN KERMECI, DINO BLAŽIĆ.

♦BADMINTON♦ - učenice:

Rezultati:

I. O.Š. - II. O.Š.   1:3   (3:21;  9:21;  21:4;  5:21)

Ekipa škole: JANA BEDIĆ, MIHAELA LESJAK, JANA BRAČKO, EMA BRKIĆ.

POLUZAVRŠNO NATJECANJE  -učenici-

Čakovec, 18.02.2016.

I. O.Š. - O.Š. Slatina     3:0

I. O.Š. - O.Š. Koprivnica   3:0

I. O.Š. - O.Š. Maruševec   3:0

Sa tri uvjerljive pobjede osvojeno je 1. mjesto grupe sjever i plasman na Državno natjecanje ŠŠD koje se održava u Poreču.yes

Ekipa škole: JAN NIKOLA DVANAJŠČAK, BORNA VADLJA, DINO BLAŽIĆ, JUSTIN KERMECI.

DRŽAVNO PRVENSTVO                          Poreč, 24.-26.04.2016.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. I. ANDRIĆA ZAGREB   3:1

I. O.Š. - O.Š. D. CESARIĆA OSIJEK  3:0

Poluzavršnica:

I. O.Š. - O.Š. NOVSKA    3:1

Finale:

I. O.Š. - O.Š. VELI VRH PULA    2:3

Natjecanje je održano u O.Š. Marije i Line u Umagu. Sudjelovalo je šest najboljih ekipa u državi. Osvojeno je odlično 2. mjesto.smileysmiley

Ekipa škole: JAN NIKOLA DVANAJŠČAK, BORNA VADLJA, DINO BLAŽIĆ, JUSTIN KERMECI.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


Čakovec, 23.10.2015.

ATLETIKA♦ - učenice (7/8 razred):  

U konkurenciji deset školskih ekipa osvojeno je 1. mjesto sa 67 bodova i plasman na poluzavršno natjecanje grupe "Sjever".

Ekipa škole: LUCIJA ĐAKOVIĆ, NENSI SIRC, JANJA DEBELEC, IVA KLASIĆ, EMA KRANJEC, MIŠA JANKOVIĆ, DORA HASL, ERIN HORVAT, ELENA KEČKEŠ.          

POLUZAVRŠNO NATJECANJE

Čakovec, 19.04.2016.

U uzbudljivoj i bodovno napetoj završnici osvojeno je odlično 2. mjesto u regiji sjever. yes

Ekipa škole: JANJA DEBELEC, IVA KLASIĆ, DORA HASL, LUCIJA ĐAKOVIĆ, MIŠA JANKOVIĆ, ENA GAVEZ, NENSI SIRC, EMA KRANJEC, ERIN HORVAT, KATJA HUZJAK.

♦ATLETIKA♦ - učenici (7/8 razred):

U konkurenciji trinaest školskih ekipa osvojeno je 3. mjesto sa 78 bodova.

Ekipa škole: JAN ŽELEŽNJAK, NIKOLA MALENOVIĆ, ANDRIJA VASER, JOSIP FRANCKI-NOVAK, ANTONIO VUK, MATEO HOZJAN, VITO TOTIĆ, NIKO ŠKVORC, SEBASTIJAN MESARIĆ, NOVAK FABIJAN.

Voditelj: Matija Horvat, prof.

♦ATLETIKA♦ - učenice (5/6 razred):

Sa ukupno 49 bodova osvojeno je 3. mjesto u konkurenciji osam školskih županijskih ekipa.

Ekipa škole: SAMANTHA BERDIN, PETRA KRŽINA, KIARA NOVAK MEZGA, KATJA HUZJAK, EVELIN ŽGANEC, FRANKA MARCIUŠ, KARLA ZANJKO, LARA MIKULIĆ, INES LESJAK, ADELA VASER. 

♦ATLETIKA♦ - učenici (5/6 razred):

Sa ukupno 43 boda osvojeno je 3. mjesto u konkurenciji osam školskih županijskih ekipa.

Ekipa škole: DOMINIK ŠTAJEREC, FILIP MOLNAR, DAVID PARTLIĆ, TEO KEČKEŠ, JULIAN MIHOCI, MARIN MURK, FILIP NOVAK, KARLO KOLAC, KARLO GROMAN, RAFAEL VIBOVEC.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


 

 

 


ŠKOLSKA GODINA 2014./2015.


PLIVANJE - učenice:                                                    Čakovec, 27.01.2015.

Osvojeno je 3. mjesto u županiji.

Ekipa škole: PAVLA OVČAR, STELLA HORVAT, KATJA SIROČIĆ, LAURA HORVAT, MAJA KACUN, PAULA GRABAR, IVA KLASIĆ TIJA BUDIŠA.

 

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


BADMINTON - učenice:                                             Čakovec, 18.12.2014.

I. O.Š. - II. O.Š.     3:0  (21:6 21:7 21:5)

Ekipa se plasirala na poluzavršno natjecanje grupe sjever.

Ekipa škole: LAURA HORVAT, KATJA SIROČIĆ, INA DERK, JANA BRAČKO.

POLUZAVRŠNO NATJECANJE                 Čakovec, 20.02.2015.

Naša škola bila je domačin poluzavršnog natjecanja regije sjever u badmintonu za djevojčice i dječake . Učenice naše škole sa tri uvjerljive pobjede osvojile su 1. mjesto te time stekle  pravo nastupa na Državnom prvenstvu ŠŠD koje će se održati početkom mjeseca ožujka u Dubrovniku.  yes

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Slatina      3:0

I. O.Š. - O.Š. Klenovnik     3:0

I. O.Š. - O.Š. V. Nazora  3:0

Ekipa škole: LAURA HORVAT, KATJA SIROČIĆ, INA DERK, JANA BRAČKO.

DRŽAVNO PRVENSTVO                                          Dubrovnik, 4.-6.3.2015.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Julija Klovića Zagreb      3:2

I. O.Š. - O.Š. Eugena Kumičića V. Gorica      2:3

Poluzavršnica:

I. O.Š. - O.Š. I. Gundulića Dubrovnik    2:3

za III. mjesto

I. O.Š. - O.Š. Z. Turkovića Kutjevo    3:1

Natjecanje je održano u O.Š. Marina Držića i O.Š. Ivana Gundulića u Dubrovniku. Osvojeno je odlično 3. mjesto u državi.smileysmiley

Ekipa škole: LAURA HORVAT, INA DERK, JANA BRAČKO, KATJA SIROČIĆ.

BADMINTON - učenici:

I. O.Š. - II. O.Š.     2:3  (21:1 21:12 11:21 7:21 14:21)

Nije ostvaren plasman na poluzavršno natjecanje.

Ekipa škole: JAN NIKOLA DVANAJŠČAK, BORNA VADLJA, JUSTIN KERMECI, JAN ŽELEŽNJAK.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.

 


KOŠARKA - učenici:          -kvalifikacije-          Nedelišće, 24.2.2015.

Rezultati:

I. O.Š. - III. O.Š.     36:51

Revijalna utakmica:

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće     41:52

Nije ostvaren plasman na finalni dio turnira.

Ekipa škole: ROBERT MARCIUŠ, ŽELJKO MURKOVIĆ, LUKA BLAŽON, PETAR GAŠPARIĆ, VITO TOTIĆ, MARTIN HAMER, LUKA TARADI, FRANE JURAS, NIKO ŠKVORC.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


ODBOJKA - učenice:             -kvalifikacije-            Belica, 4.2.2015.

Rezultati u skupini:

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće     2:0  (25:15; 25:15)

I. O.Š. - II. O.Š.     0:2   (21:25; 19:25)

I. O.Š. - O.Š. Belica   0:2  (9:25; 13;25)

Nije ostvaren plasman na završni turnir.

Ekipa škole: TIJA BUDIŠA, VIKTORIJA SRPAK, MELANI KANIŽAJ, ISABELA KOVAČIĆ, MIŠA JANKOVIĆ, EMA KRANJEC, BRUNA VASER, LANA BENČIK, EMA ŠOŠTARIĆ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


GIMNASTIKA - učenice:                                                 Selnica, 30.1.2015.

U konkurenciji dvije županijske školske ekipe osvojeno je 1. mjesto sa 295 bodova i plasman na Državno prvenstve ŠŠD.yes

Ekipa škole: JANJA DEBELEC, SAMANTA MIJIĆ, INES LESJAK, LARA MIKULIĆ, EMA HALABAREC, EMA ŠOŠTARIĆ.

DRŽAVNO PRVENSTVO                                   Nedelišće, 25.-26.2.2015.

Natjecanje je održano u dvorani Aton u Nedelišću. Osvojeno je 10. mjesto u konkurenciji 16. ženskih školskih gimnastičkih ekipa iz cijele Hrvatske.yessmiley

Ekipa škole: INES LESJAK, LARA MIKULIĆ, JANJA DEBELEC, EMA HALABAREC, SAMANTA MIJIĆ.

GIMNASTIKA - učenici:                                               Selnica, 30.1.2015.

U konkurenciji dviju županijskih muških gimnastičkih ekipa osvojeno je 2. mjesto.

Ekipa škole: PARIS POSAVEC, FILIP NOVAK, DARIO RADEK, JAN SINKOVIĆ, PAOLO ŽIGNIĆ.

Voditelj: Siniša Stričak, prof.


 

DVORANSKI NOGOMET - učenici:                               Prelog, 08.12.2014.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Orehovica      2:2

I. O.Š. - O.Š. Šenkovec       1:7

Nije ostvaren nastup na županijsku završnicu šest najboljih ekipa.

Ekipa škole: ANTONIO MIHOCI, LUKA LUKMAN, KARLO KRANJEC, LUKA VINCETIĆ, ANDRIJA DOLENEC, MATEO HOZJAN, PATRIK KOVAČ, MATEO PIKL, NIKOLA MALENOVIĆ, LUKA ZORC.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


STOLNI TENIS - učenici:                                           Hodošan, 5.12. 2014.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Šenkovec    3:1

I. O.Š. - O.Š. Goričan       3:2

I. O.Š. - II. O.Š.          0:3

I. O.Š. - O.Š. M. Središće    3:0

U konkurenciji devet školskih ekipa svojeno je 3. mjesto u županiji.

Ekipa škole: DAVOR KUČEVIĆ, LOVRO VARGA, DOMINIK TOPLEK, MATIJA MURK.

STOLNI TENIS - učenice:

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Kotoriba    1:3

I. O.Š. - O.Š. Hodošan   3:1

I. O.Š. - O.Š. D. Dubrava   0:3

U konkurenciji pet školskih ekipa osvojeno je 4. mjesto.

Ekipa škole: MIRNA VIBOVEC, EMA POLANEC, EMA GUNC, MARTA MRVAC.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


 

 

 

 

 

 

 


ŠKOLSKA GODINA 2013./2014


 

PLIVANJE-učenici (M)                                                 Čakovec, 21.02.2014.

U konkurenciji tri školske ekipe sa skupljenih 36 bodova osvojeno je 1. mjesto u županiji i direktan plasman na Državno natjecanje ŠŠD, koje će se održati vjerojatno krajem mjeseca ožujka u Zadru.  yes

Ekipa škole: VLATKO DOLENEC, JOSIP HERMAN, FILIP TURK, ALEXANDER  HORVAT, JURICA KAVRAN, SIMON KERMEK, LOVRO MIKULIĆ, DOMINIK GRABAR, ANTONIO ŠANTEK.

DRŽAVNO PRVENSTVO                                    Zadar, 25.-26.03.2014.

Osvojeno je 8. mjesto u konkurenciji trinaest najboljih plivačkih školskih ekipa.

Ekipa škole: VLATKO DOLENEC, TURK FILIP, JOSIP HERMAN, HORVAT ALEXANDER, LOVRO MIULIĆ, JURICA KAVRAN, ANTONIO ŠANTEK, DOMINIK GRABAR.smiley

 

PLIVANJE-učenice (Ž)

Osvojeno je 2. mjesto u županiji sa 26 osvojenih bodova. Nastupile su tri školske ekipe.

Ekipa škole: MAJA KACUN, PAVLA OVČAR, STELLA HORVAT, PAULA GRABAR, TIJA BUDIŠA, VITA MIKULIĆ, JANA BEDIĆ, IVA KLASIĆ, KATJA SIROČIĆ. 

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


RUKOMET-učenici (M)      -kvalifikacije-                       M. Subotica, 04.02.2014.

I. O.Š. - O.Š. Donja Dubrava     20:15

I. O.Š. - O.Š. Prelog       18:19

Nije ostvaren plasman na završni turnir.

Ekipa škole: DAVID ŠTEFULJ, MATIJA MURK, KARLO KRANJEC, FILIP TURK, NIKO ŠKVORC, MATEO HOZJAN, LUKA LUKMAN, KEVIN LESJAK, LEO KRUŠIĆ, ANTONIO VUK, FILIP SANJKOVIĆ, LUKA GUNC, BRUNO HALOBAREC, ANTONIO MIHOCI.

Voditelj: Siniša Stričak, prof.


GIMNASTIKA-učenici (M)                                                    Selnica, 03.02.2013.

U konkurenciji tri školske ekipe osvojeno je posljednje 3. mjesto sa 291,70 osvojenih bodova.

Ekipa škole: ANTONIO VUK, OSKAR OVČAR, PARIS POSAVEC, FILIP NOVAK, JAN SINKOVIĆ.

GIMNASTIKA-učenice (Ž)

Osvojeno je 2. mjesto u konkurencije četiri školske ekipe sa 292,10 bodova odnosno 0,40 boda manje od prvoplasirane ekipe.

Ekipa škole: JANJA DEBELEC, EMA HALABAREC, SAMANTA MIJIĆ, EMA ŠOŠTARIĆ, INES LESJAK.

Voditelj: Siniša Stričak, prof.


ODBOJKA-učenice (Ž)            -kvalifikacije-       Čakovec, 31.01.2014.

Rezultati:

I. O.Š. - II. O.Š.   2:0  (25:18; 25:10)

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće   0:2  (10:25; 10:25)

Naša škola bila je domaćin kvalifikacijskok turnira djevojčica u odbojci. Od pet ekipa, plasman na završni (finalni) županijski turnir osigurala je ekipa O.Š. Nedelišće koja je bila bolja od naše ekipe u finalnoj utakmici.

Ekipa škole: LANA MURK, STELA KOVAČ, BARBARA MODLIC, VUKOVIĆ LANA, VURUŠIĆ ANA, RIMA DODLEK BARIČEVIĆ, MELANI KANIŽAJ, ASJA ELEZOVIĆ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


KOŠARKA-učenici  (M)             -kvalifikacije-                     Kotoriba, 20.01.2014.

Rezultat:

I. O.Š. - III. O.Š.    46:40

Ovom pobjedom plasirali smo se na završni županijski turnir najbolje četiri ekipe čiji smo domčini 28. siječnja.

                                                     -finale-              Čakovec, 28.01.2014.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. M. Središće      41:50

O.Š. D. Dubrava - O.Š. Ivanovec      52:19

I.O.Š. - O.Š. Ivanovec       60:53

O.Š. D. Dubrava - O.Š. M. Središće     53:17    

Osvojeno je odlično 3. mjesto u županiji. Naša škola bila je domačin natjecanja.

Ekipa škole: MATIJA VOJKOVIĆ, PETAR GAŠPARIĆ, LUKA BLAŽON, LOVRO MIKULIĆ, FRANE JURAS, NIKO ŠKVORC, KARLO JANČEC, FILIP TURK, JURJ VRHAR-LIPEJ, ROBERT MARCIUŠ.                              

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


DVORANSKI NOGOMET-učenice (Ž)      -kvalifikacije-         Prelog, 18.12.2013.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Prelog     0:2

I. O.Š. - O.Š. Strahoninec     0:4

Nije ostvaren plasman na finalni turnir.

Ekipa Škole: SARA GRABAR, KLARA HAČEK, LANA VUKOVIĆ, SANJA HORVAT, KAJA PETRINOVIĆ, ANA VURUŠIĆ, KATARINA PINTARIĆ.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


DVORANSKI NOGOMET-učenici 7/8 (M)  -kvalifikacije-D.Kraljevec, 11.12.2013.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Draškovec       3:5

I. O.Š. - O.Š. Strahoninec     8:6

Nije ostvaren plasman na finalno natjecanje.

Ekipa škole: DAVID ŠTEFULJ, FILIP TURK, FILIP SANJKOVIĆ, NIKOLA ROK, BENJAMIN KRNJAK, PATRIK NOVAK, LUKA VINCETIĆ,  MATIJA MURK, LUKA LUKMAN, ANTONIO MIHOCI.

-učenici 5/6 (M)-kvalifikacije                                         Čakovec, 04.04.2014.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Vratišinec    7:0

I. O.Š. - II. O.Š.       0:3

Nije ostvaren plasman na finalno natjecanje.

Ekipa škole: PATRIK KOVAČ, MATEO HOZJAN, MATEO PIKL, IVAN CEROVEC, NIKŠA NOVAK, SEBASTIJAN MESARIĆ, NOAH LUKOVNJAK, NIKOLA MALENOVIĆ, FABIJAN NOVAK, LOVRO LEVAK PANIĆ.

 

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


BADMINTON-učenice (Ž)                                                 Čakovec, 03.12.2013.

Rezultati:

I. O.Š. - II. O.Š.     3:0

I. O.Š. - O.Š. Šenkovec   3:0

U konkurenciji tri školske ekipe osvojeno je 1. mjesto i plasman na poluzavršno natjecanje regije sjever.

POLUZAVRŠNO NATJECANJE                                     Čakovec, 11.02.2014.

Naša škola bila je domačin poluzavršnog natjecanja regije sjever u badmintonu za djevojčice i dječake . Učenice naše škole sa tri uvjerljive pobjede osvojile su 1. mjesto te time stekle  pravo nastupa na Državnom prvenstvu ŠŠD koje će se održati krajem mjeseca travnja u Poreču.  yes

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Slatina      3:0

I. O.Š. - O.Š. Klenovnik     3:0

I. O.Š. - O.Š. B. Radić Koprivnica   3:0

Ekipa škole: LAURA HORVAT, KATJA SIROČIĆ, INA DERK, NIKA BULAT.

DRŽAVNO PRVENSTVO                                                Poreč, 27.-29.04.2014.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Marina Getaldića Dubrovnik      0:3

I. O.Š. - O.Š. Zdenka Turkovića Kutjevo      3:0

za III. mjesto

I. O.Š. - O.Š. Julija Klovića Zagreb   1:3

Natjecanje je održano u O.Š. Marije i Line u Umagu . Osvojeno je 4. mjesto u državi.

Ekipa škole: LAURA HORVAT, INA DERK, NIKA BULAT, KATJA SIROČIĆ.

BADMINTON-učenici (M)

Rezultati: 

I. O.Š. - III. O.Š.     3:0

I. O.Š. - II. O.Š.      0:3

U konkurenciji tri školske ekipe osvojeno je 2. mjesto. 

Ekipa škole: JAN NIKOLA DVANAJŠČAK, JUSTIN KERMECI, BORNA VADLJA.

Natjecanje je održano u našoj školskoj sportskoj dvorani.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


STOLNI TENIS-učenice (Ž)                                            Hodošan, 06.12.2013.

Rezultati u grupi:

I. O.Š. - O.Š. Ivanovec     3:0

I. O.Š. - O.Š. Kotoriba      0:3

za 3. mjesto:

I.O.Š. - O.Š. Hodošan      3:2

Osvojeno je 3. mjesto u konkurenciji pet školskih ekipa.

Ekipa škole: EMA GUNC, MIRNA VIBOVEC, EMA POLANEC.

STOLNI TENIS-učenici (M)

Rezultati: 

I. O.Š. - III. O.Š.     0:3

I. O.Š. - O.Š. M. Subotica   3:0

I. O.Š. - O.Š. Selnica     3:2

Unatoč dvjema pobjedama osvojeno je treće mjesto u grupi te nije ostvaren plasman u polufinale natjecanja. U krugu od tri ekipe imali smo najslabiji količnik u dobivenim i izgubljenim setovima.

Ekipa škole: DAVOR KUČEVIĆ, MATIJA MURK, LOVRO VARGA, DOMINIK TOPLEK.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


 

 

 


ŠKOLSKA GODINA 2012./2013.


PLIVANJE-učenici (M)                                                     Čakovec, 08.02.2013.

U konkurenciji četiri školske ekipe osvojeno je 3. mjesto s osvojenim 31 bodom.

Ekipa škole: RADIĆ HRVOJE, KAVRAN JURICA, MIKULIĆ LOVRO, DOLENEC VLATKO, HERMAN JOSIP, VRBANEC IVAN, ŠANTEK ANTONIO, GRABAR DOMINIK.

PLIVANJE-učenice (Ž)

U konkurenciji četiri školske plivačke ekipe osvojeno je 3. mjesto s osvojenih 29 bodova.

Ekipa škole: ŠTAMPAR ANDREJA, CAR ENA, KACUN MAJA, KOVAČ MAJA, OVČAR PAVLA, ŠIMUNIĆ LORA, HORVAT STELLA, PERCAČ KRISTINA.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


KOŠARKA-učenici (M)        -kvalifikacije-                     Čakovec, 25.01.2013. (II. O.Š.)

I. O.Š. Čakovec - II. O.Š. Čakovec     39:38

I. O.Š. Čakovec - III. O.Š. Čakovec     48:10

                                                     -finale-                            Čakovec, 04.02.2013.

Naša škola bila je domaćin najboljim  (četiri)  košarkaškim ekipama u županiji. Nakon zanimljivih utakmica osvojeno je 1. mjesto i plasman na poluzavršno natjecanje grupe sjever.     yes

I. O.Š. Čakovec - O.Š. M. Središće    75:28

O.Š. Kotoriba - O.Š. D. Dubrava         53:43

O.Š. M. Središće - O.Š. D. Dubrava   22:59  (za 3. mjesto)

I. O.Š. Čakovec - O.Š. Kotoriba          57:45   (za 1. mjesto)

POLUZAVRŠNO NATJECANJE - Virovitica, 8.2.2013.

Osvojeno je posljednje 4. mjesto.

Ekipa škole: VOJKOVIĆ MATIJA, GAŠPARIĆ PETAR, BLAŽON LUKA, MALENOVIĆ KARLO, BERIŠA FILIP, BEDIĆ DENI, HUDIN FILIP, ŽIŽEK ERIK, MRČELA IVAN, JAMBOR KARLO.

Voditelj: Horvat Marinko, prof.


GIMNASTIKA-učenici (M)                                                     Selnica, 28.01.2013.

U konkurenciji dvije školske ekipe osvojeno je 1. mjesto i plasman za poluzavršno natjecanje regije sjever.yes

POLUZAVRŠNO NATJECANJE                                           Sračinec, 20.02.2013.

Na poluzavršnom natjecanju regije sjever osvojeno je 1. mjesto i plasman na DRŽAVNO PRVENSTVO osnovnih škola koje će se održati u Poreču početkom mjeseca svibnja. smiley

DRŽAVNO PRVENSTVO - Poreč, 28.-30.04.2013.

Osvojeno je 4. mjesto u konkurenciji pet školskih ekipa.

Ekipa škole: HAJDAROVIĆ DAMIR, BALAŽ ALEKSANDAR, ZAK DAVID, OVČAR OSKAR, VUK ANTONIO.

GIMNASTIKA-učenice (Ž)

U konkurenciji od pet školskih gimnastičkih ekipa osvojeno je 2. mjesto.

Ekipa škole: TELEBAR FRANCISKA, OVČAR MARTA, KOŠČAK DOROTEA, FAŽON MARTA, HALABAREC EMA, DEBELEC JANJA. 

Voditelj: Siniša Stričak, prof.


ŠAH-učenici (M)                                                                     Štrigova, 5.12.2012.

Osvojeno je 1. mjesto i plasman na poluzavršno natjecanje regije sjever u Gradini.yes

POLUZAVRŠNO NATJECANJE                                             Gradina, 14.02.2013.

Na poluzavršnom natjecanju regije sjever šahovska ekipa naše škole u konkurencije četiri ekipe osvojila je 1. mjesto i plasman na DRŽAVNO NATJECANJE. smiley

DRŽAVNO PRVENSTVO - Poreč, 28.-30.04.2013.

U konkurenciji šest ekipa osvojeno je 4. mjesto.

Ekipa škole: MAKOVEC BRUNO, VRBANEC DOMINIK, PERCAČ ANA, NOVAK LUKAS, BAJSIĆ VIKTOR.

Voditelj: Boris Jeđud


STOLNI TENIS-učenici (M)                                               Hodošan, 11.12.2012.

U konkurenciji pet ekipa osvojeno je 1. mjesto i plasman na završno natjecanje regije Sjever. yes

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Selnica   3:1

I. O.Š. - III. O.Š.    3:1

POLUZAVRŠNO NATJECANJE                                         Ljubešćica, 27.02.2013.

Na poluzavršnom natjecanju regije sjever osvojeno je 2. mjesto u konkurenciji četiri ekipe.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Slatina       3:0

I. O.Š. - O.Š. Sveti Ivan Žabno    3:0

I.O.Š. - I. O.Š. Varaždin    0:3

Ekipa škole: JAMBOR KARLO, MAŠAN SREDANOVIĆ, MURK KARLO, KOLAC MARKO.

Voditelj: Horvat Marinko, prof.


DVORANSKI NOGOMET-učenici 7/8 razred (M)       -kvalifikacije-      M. Subotica 7.12.2012.

Rezultati:

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće   1:6

I. O.Š. - O.Š. Pribislavec   3:0

I. O.Š. - O.Š. Belica       1:3

Nije ostvaren plasman na završni turnir šestero najboljih ekipa u županiji.

Ekipa škole: MALENOVIĆ KARLO, BERIŠA FILIP, ĐERĐI FRAN, HUDIN FILIP, HORVAT BRUNO, BAKSA  ANTONIO, JAMBOR KARLO, MRČELA IVAN, KRNJAK BENJAMIN, LUKMAN LUKA. 

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


BADMINTON-učenici (M)                                                              Čakovec, 14.12.2012.                                     

U konkurenciji pet školskih ekipa osvojeno je 2. mjesto.

Rezultati: -grupa-

I. O.Š. - O.Š. Selnica  3:0

Finale:

I. O.Š.- II. O.Š.    0:3

Ekipa škole: VADLJA BORNA, DVANAJŠČAK JAN NIKOLA, SABOLEK DOMAGOJ, HAJDAROVIĆ DAMIR.

BADMINTON-učenice (Ž)

U konkurenciji pet šolskih ekipa osvojeno je 3. mjesto.

Rezultati: -grupa-

I. O.Š. - II. O.Š.        0:3

I. O.Š. - O.Š. Pribislavec   3:0

Za 3. mjesto:

I. O.Š. - O.Š. Nedelišće     3:0

Ekipa škole: HORVAT LAURA, SIROČIĆ KATJA, BULAT NIKA, DERK INA.

Voditelj: Horvat Marinko, prof. 


 

 

 

 

 

 

ŠKOLSKA GODINA 2011./2012.


KOŠARKA-učenici (M)         -kvalifikacije-                           Čakovec, 30.1.2012.

Naša škola bila je po prvi puta domaćin jednog školskog sportskog natjecanja nakon izgradnje nove školske dvorane. Ugostili smo četiri (i našu) školske košarkaške ekipe na kvalifikacijskom natjecanju. Nakon zanimljivih utakmica pravo nastupa na finalu košarkaškog natjecanja izborile su ekipe naše škole i ekipa III. osnovne škole iz Čakovca. Naša škola biti će ujedno i domaćina finalnog turnira koji je na rasporedu 14.2.2012.

Rezultati:

I. O.Š. Čakovec - O.Š. D. Kraljevec   36:15

I. O.Š. Čakovec - III O.Š. Čakovec      16:33        

KOŠARKA-učenici (M)             -finale-                                 Čakovec, 14.2.2012.

Rezultati:

III O.Š. Čakovec - O.Š. Kotoriba         26:41

I O.Š. Čakovec- O.Š. Ivanovec           41:29

III O.Š. Čakovec - O.Š. Ivanovec        64:23

I O.Š. Čakovec - O.Š. Kotoriba          28:62

Nakon krajnjeg rezultata finalne utakmice svaki komentar je suvišan. Čestitke pobjednicima.

Konačni poredak:

1. O.Š. Kotoriba

2. I O.Š. Čakovec

3. III O.Š. Čakovec

4. O.Š. Ivanovec

Ekipa škole: ŽIŽEK ERIK, BEDIĆ DENI, MIKULIĆ DEAN, TKALČEC JURA, MALENOVIĆ KARLO, BERIŠA FILIP, VOJKOVIĆ MATIJA, HUDIN FILIP, MRČELA IVAN, GAŠPARIĆ PETAR, FRAN NOVAK.

                                                               Voditelj: Marinko Horvat, prof.


PLIVANJE-učenice (Ž)                                                 Čakovec, 23.1.2012.

U konkurenciji četiri školske ekipe osvojeno je 3. mjesto, s obzirom da smo nastupili bez dvije plivačice.

Ekipa škole: ŠTAMPAR ANDREJA, HORVAT LANA, KACUN MAJA, MARČEC MARIJA, JANKOVIĆ INES, REŠETAR HELENA.

PLIVANJE-učenici (M)

U konkurenciji šest školskih plivačkih ekipa osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole: ŠTAMPAR KARLO, MIKAC IVAN, GRABAR DOMINIK, RADIĆ HRVOJE, KAVRAN JURICA, MIKULIĆ LOVRO, ŠANTEK ANTONIO, DOLENEC VLATKO.

              Voditelj: Marinko Horvat,prof.


BADMINTON-učenice (Ž)                                           Čakovec, 16.12.2011.

U konkurenciji pet ekipa osvojeno je 1. mjesto i plasman na poluzavršno natjecanje.

Ekipa škole: JANKOVIĆ INES, HORVAT PAULA, HORVAT LAURA.

BADMINTON-učenici (M)

U konkurenciji četiri ekipe osvojeno je posljednje 4. mjesto.

Ekipa škole: HRANILOVIĆ NIKO, BRICA SEBASTIJAN, LEVAČIĆ JURAJ.

 

BADMINTON-učenice (Ž)    POLUZAVRŠNO NATJECANJE     yes    Čakovec, 21.2.2012.

II O.Š. iz Čakovca bila je domaćin poluzavršnog natjecanja u badmintonu za učenike i učenice regije Sjever. Ekipa naše škole suvereno je sa tri pobjede od 3:0 osvojila 1. mjesto i plasman na završnicu državnog prvenstva koje će se održati početkom mjeseca svibnja u Poreču. 

NA DRŽAVNOM PRVENSTVU OSVOJENO JE 5. MJESTO.

Ekipa škole: HORVAT LAURA, HORVAT PAULA, JANKOVIĆ INES, NOVKOVIĆ LANA.

                   Voditelj: Marinko Horvat, prof.


STOLNI TENIS-učenice(Ž)                                                      Čakovec, 21.12.2011.

U konkurenciji četiri školske ekipe osvojeno je 1. mjesto i plasman na poluzavršno natjecanje regije.

Ekipa škole: CIVIDINI DORA, CIVIDINI MARTA, KUČEVIĆ ANJA, JANUŠIĆ HANA.

STOLNI TENIS-učenici (M)

U konkurenciji osam ekipa osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole: MIKAC IVAN, SREDANOVIĆ MAŠAN, KOLAC MARKO, MURK KARLO.

                                              Voditelj: Marinko Horvat, prof.

                                                                       

STOLNI TENIS-učenice (Ž)      POLUZAVRŠNO NATJECANJE    yes   Virovitica, 8.2.2012.

U konkurenciji četiri najbolje regionalne ekipe osvojeno je 2. mjesto. Malo je nedostajalo da iznenadimo favorizirane Varaždinke od kojih smo izgubili sa 3:2 u setovima. Ostale ekipe nisu pružile neki značajniji otpor.

Ekipa škole: CIVIDINI MARTA, CIVIDINI DORA, JANUŠIĆ HAN , JANUŠIĆ MURA.

                                                                  Voditelj: Marinko Horvat, prof.


ŠAH-učenici (M)                                                                        Štrigova 7.2.2012.

Osvojeno je 1. mjesto i plasman na poluzavršno natjecanje regije Sjever.   yes

Ekipa škole: MAKOVEC BRUNO, JANČIKIĆ MATIJA, NOVAK LUKAS, PERCAČ ANA, VRBANEC DOMINIK.

POLUZAVRŠNO NATJECANJE                                            Gradina, 22.2.2012.

Oslabljeni, bez jednog bolesnog igrača osvojeno je posljednje 4. mjesto.

Ekipa škole: MAKOVEC BRUNO, JANČIKIĆ MATIJA, PERCAČ ANA, VRBANEC DOMINIK.

                                                       Voditelj: Jeđud Boris


DVORANSKI NOGOMET              -kvalifikacije-                         Prelog, 8.2.2012.

Rezultai u grupi:

I O.Š. Čakovec - O.Š. Goričan            4:0

Za 1. mjesto:

I O.Š. Čakovec - O.Š. Prelog              3:1

Prvim mjestom na kvalifikacijskom turniru pet ekipa ostvaren je nastup na završnom turniru šest najboljih školskih ekipa u Županiji.

Ekipa škole: LEVAČIĆ JURAJ, KOZJAK VJERAN, POSAVEC DAVID, ŽIŽEK HRVOJE, HRANILOVIĆ NIKO, NOVAK HRVOJE, KERNJAK PATRIK, MALENOVIĆ KARLO, HUDIN FILIP.

                                                                           Voditelj: Stričak Siniša, prof.

                                                           -finale-                            Kotoriba, 5.3.2012.

I O.Š. Čakovec - O.Š. M. Središće                2:8

I O.Š. Čakovec - O.Š. Sv. Martin na Muri      5:7

U vrlo jakoj grupi sa kasnijim prvacima i osvajačima trećeg mjesta nije se moglo bolje. Na kraju je osvojeno 5. mjesto u najmasovnijem sportskom natjecanju u Županiji.

Ekipa škole: LEVAČIĆ JURAJ, KOZJAK VJERAN, POSAVEC DAVID, MALENOVIĆ KARLO, ŽIŽEK HRVOJE, KERNJAK PATRIK, NOVAK HRVOJE, HRANILOVIĆ NIKO.

                                                                               Voditelj: Marinko Horvat, prof.

 


ODBOJKA-učenice (Ž)                  -kvalifikacije-                     Čakovec, 2.2.2012.

I O.Š. Čakovec - O.Š. Ivanovec      1:2   ( 18:25; 25:11; 16:18 )

I O.Š. Čakovec - O.Š. Prelog          2:0   ( 25:20; 25:16 )

Naša škola bila je domaćin (po prvi puta) kvalifikacijskog natjecanja u odbojci za učenice. Četiri ekipe borile su se za jedno mjesto koje vodi na finale Županijskog natjecanja. Nakon zanimljivih mečeva to je pošlo za rukom učenicama iz O.Š. D. Dubrave, dok je naša ekipa unatoč svom prvom takvom natjecnju ostavila dobar dojam i pobjedom nad O.Š. Prelog zauzela 3. mjesto na natjecanju.                                                                                                 

Ekipa škole: POLANEC HELENA, NEDELJKO SANELA, NOVKOVIĆ LANA, MARČEC MARIA, JANKOVIĆ INES, REŠETAR HELENA, KOŠAK LORENA, RODEK IVA, HAMONAJEC DORA.

                                                                           Voditelj: Marinko Horvat, prof.


GIMNASTIKA-učenice (Ž)                                                 Selnica, 14.2.2012.

U konkurenciji četiri ekipe osvojeno je 2. mjesto sa velikim bodovnim zaostatkom za prvoplasiranom ekipom.

Ekipa škole: MARIA MARČEC, ANA MARČEC, MARTA FAŽON, DOROTEA KOŠĆAK, JANJA DEBELEC, TELEBAR FRANCISKA, OVČAR MARTA.

GIMNASTIKA-učenici (M)

Osvojeno je 2. mjesto od dvije ekipe. Natjecatelji i voditelj imaju primjedbe na bodovanje sudaca koje je po njihovom mišljenju bilo pristrano.

Ekipa škole: DAMIR HAJDAROVIĆ, DAVID ZAK, ANTONIO VUK, ALEKSANDAR BALAŽ, OSKAR OVČAR.

                                                                            Voditelj: Siniša Stričak, prof.


RUKOMET-učenice (Ž)        -kvalifikacije-                       M. Središće, 10.2.2012.

Učenice su pobjedom nad ekipom Vratišinca izborile plasman na finale.

Ekipa škole: PAVLOVIĆ NIKA, CAR ENA, KRŽINA STELA, RUŽMAN SARA, SRŠAN LEA, HORVAT ANA, MILLY KATARINA, GRABAR PAULA, PONGRAC IVONA, BEDIĆ STELA, KOŠĆAK DOROTEA, TELEBAR FRANCISKA.

                                                  -finale-                                Prelog, 27.2.2012.

I O.Š. Čakovec - III O.Š. Čakovec            14:24

I O.Š. Čakovec - O.Š. Strahoninec          10:25

Sa dva poraza na finalu Županijskog prvenstva osvojeno je 4. mjesto.

Ekipa škole: PAVLOVIĆ NIKA, CAR ENA, KRŽINA STELA, RUŽMAN SARA, SRŠAN LEA, HORVAT ANA, BEDI JELENA.

RUKOMET-učenici (M)      -kvalifikacije-                          Prelog, 20.2.2012.

Rezultati u grupi:

I O.Š. Čakovec - O.Š. Sveti Martin na Muri          13:13

I. O.Š. Čakovec - O.Š. Prelog                                10:24

Pet ekipa bilo je pdijeljeno u dvije grupe. Jednim neriješenim rezultatom i porazom osvojeno je posljednje mjesto i grupi i time završetk natjecanja za našu ekipu. Pobjednici grupa izborili su plasman na županijsko finale.

Ekipa škole: NOVAK FRAN, KOZJAK VJERAN, LEVAČIĆ JURAJ, MRČELA IVAN, HUDIN FILIP, MALENOVIĆ KARLO, BALAŽ ALEKSANDAR, TURK FILIP, RAMUŠČAK LOVRO, MUČIĆ MARTIN, HORVAT IVAN NIKOLAI, SIROČIĆ JAN, NOVAK HRVOJE.

                                                                        Voditelj: Siniša Stričak, prof.


KROS  -M-   -Ž-                                                                       Podturen, 21.3.2012.

U konkurenciji 18. školski ekipa učenici su zauzeli 7. mjesto a učenice 13. mjesto.

Ekipa škole-učenici: KOZJAK VJERAN, MIKAC IVAN, LEVAČIĆ JURAJ, MALENOVIĆ KARLO.

Ekipa škole-učenice: CIVIDINI DORA, REŠETAR HELENA, POKRIVAČ HELENA, ŠTAMPAR ANDREJA.

                                    Voditelj: Marinko Horvat, prof.



 

 

 

 

 

ŠKOLSKA GODINA 2010./2011.


ŠAH-učenici                                          Štrigova, 24.1.2011.

U konkuenciji sedam momčadi osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole: BRUNO MAKOVEC, ANA PERCAČ, MATIJA JANČIKIĆ, LUKAS NOVAK, DOMINIK VRBANEC.

                                                               Voditelj: Boris Jeđud


STOLNI TENIS-učenici                              Čakovec, 27.1.2011.

U konkurenciji deset ekipa osvojeno je 3. mjesto. Za ekipu škole nastupili su: LUKA CRNČEC, IVAN MIKAC, MAŠAN SREDANOVIĆ.

                                                            

STOLNI TENIS-učenice

U konkurenciji triju ekipa osvojeno je 2. mjesto. Ekipu škole činile su: MARTA CIVIDINI, DORA CIVIDINI, ANJA KUČEVIĆ.

                                                                  Voditelj: Marinko Horvat, prof.


DVORANSKI NOGOMET                                   M. Središće, 20.1.2011.

Kvalifikacijski turnir

Najmasovnije sportsko natjecanje u županiji ove godine nije bilo uspješno za ekipu naše škole. Unatoč realno velikim očekivanjima s obziron na kvalitet ekipe, ove godine nije nam uspjelo plasirati se na finalni turnir najboljih šest ekipa u županiji što nam je uspjelo u posljedne četiri godine. Što vlastitim greškama, promašajima i malo zbog nedostatka sreće razočarani smo otišli iz M. Središća.

Rezultati u grupi:    PRVA - Kuršanec     4:2

                                   PRVA - Sv. Martin n/M   1:3

Razigravanje za treće mjesto:      PRVA - Sv. Marija     4:4     (6:7)

Ekipa škole: VARGA BRUNO, JURINEC MIHAEL, VUGRINEC VANJA, BISTER VEDRAN, KOVAČIĆ FILIP, ČOČAJ RINAS, DOVEČER DENIS, TRSTENJAK STIVEN, MRAZOVIĆ TOMISLAV, VUGRINEC LUKAS.

                                                           Voditelj: Marinko Horvat, prof.


RUKOMET-učenici

Kvalifikacijski turnir održan je 14.2.2011. u Murskom Središću, na kojem je nastupilo šest ekipa podijeljenih u dvije skupine. Ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto u skupini i stekla pravo nastupa na finalnom turniru četvorice.

Finalni turnir                                     Prelog, 2.3.2011.

Polufinale:               PRVA - Nedelišće             7:8

Za III mjesto:           PRVA - III O.Š. Čakovec   10:21

Poredak ekipa:1. OŠ PRELOG

                            2. OŠ NEDELIŠĆE

                            3. III. OŠ ČAKOVEC

                            4. I. OŠ ČAKOVEC

Ekipa škole: NOVAK DENIS, GOLUBIĆ ANTUN, VARGA BRUNO, PALER FILIP, DOVEČER DENIS, BUDIŠA DINO, LAJTMAN DRAGUTIN, ČOČAJ RINAS, JURINEC MIHAEL, HAČEK VILIM, HAMER DENIS, RAMUŠČAK LOVRO, NOVAK FRAN.                                             

RUKOMET-učenice

Kvalifikacijski turnir održan je 25.2.2011. u Prelogu, na kojem je sudjelovalo pet ekipa podijeljenih u dvije skupine. Ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto u skupini i stekla pravo nastupa na finalnom turniru četvorice.

Finalni turnir:                                   Prelog, 2.3.2011.

 

Polufinale:              PRVA - III. O.Š. Čakovec      19:28

Za III. mjesto:         PRVA - Prelog                        6:28

Poredak ekipa: 1. STRAHONINEC

                            2. III. OŠ ČAKOVEC

                            3. OŠ PRELOG

                            4. I. OŠ ČAKOVEC

Ekipa škole: KRŽINA STELLA, RESMAN IRA, PAJTAK NIKA, CAR ENA, KAPELARI KRISTINA, SRŠAN LEA, HORVAT ANA, LESJAK NATALI, PRELOŽNJAK MAGDALENA, PAVLOVIĆ NIKA, ŠTEFIĆ ANDREA.                                                            Voditelj: Stričak Siniša, prof.


KOŠARKA-učenici                           D. Kraljevec, 17.2.2011.

Kvalifikacijski turnir održan je u D. Kraljevcu na kojem je sudjelovalo šest ekipa podijeljenih u dvije skupine. Prvak skupine plasirat će se na županijsko finale tzv. final four. Ekipa naše škole predvođena kapetanom ekipe Patrikom Jambrovićem ubilježila je dvije uvjerljive pobjede i stekla pravo nastupa na finalu.

Rezultati grupe:            PRVA - III. OŠ Čakovec        70:36

                                 PRVA - Ivanovec                   79:18

Finalni turnir:                                   Nedelišće, 1.3.2011. 

 

Polufinale:                 PRVA - Nedelišće                64:16

Za I mjesto:               PRVA - II. OŠ Čakovec        53:44

Osvajanjem 1. mjesta ekipa naše škole stekla je pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju grupe sjever.yes

Ekipa škole: HAMER LOVRO, ŽIŽEK ERIK, TKALČEC JURA, GLAVINA VEDRAN, BERIŠA FILIP, MIKULIĆ DEAN, JAMBROVIĆ PATRIK, VRUS JAKOB, KERESTEŠ LUKA, VOJKOVIĆ MATIJA.

                                                          Voditelj: Marinko Horvat, prof.


GIMNASTIKA-učenici                                  Selnica, 18.3.2011.

U konkurenciji samo dviju ekipa osvojeno je 2. mjesto sa 0,55 desetinki boda zaostatka za prvoplasiranom ekipom..

Ekipa škole: HAJDAROVIĆ DAMIR, VUK ANTONIO, BLAŽ ALEKSANDAR, OVČAR OSKAR, ZAK DAVID.

 

GIMNASTIKA-učenice

U konkurenciji pet ekipa osvojeno je 2. mjesto sa dvije desetinke boda zaostatkom za prvoplasiranom ekipom.

Ekipa škole: MARČEC MARIA, MARČEC ANA, KOŠĆAK DOROTEA, FAŽON MARTA, OVČAR MARTA, TELEBAR FRANCISKA.

                                                                 Voditelj: Stričak Siniša, prof.


KROS-učenici                                                           Podturen, 21.3.2011.

U konkurenciji 18 školskih ekipa osvojeno je odlično 2. mjesto.

Ekipa škole: JURINEC MIHAEL, VUGRINEC VANJA, BISTER VEDRAN, POSAVEC DAVID.

 

KROS-učenice

U konkurenciji 12 školskih ekipa osvojeno je 9. mjesto.

Ekipa škole: CIVIDINI DORA, MARČEC MARIA, CAR EMA.

                                                                 Voditelj: Marinko Horvat, prof.


BADMINTON-učenici                                        Čakovec, 9.3.2011.

U konkurenciji četiri školske ekipe osvojeno je 2. mjesto.

Ekipa škole: VRTARIĆ TIMON, BUDIŠA DINO, MARCIUŠ FRAN KRSTO.

 

BADMINTON-učenice

U konkurenciji četiri ekipe osvojeno je posljednje 4. mjesto.

Ekipa škole: JANKOVIĆ INES, HORVAT PAULA, HORVAT LAURA.

                                                            Voditelj: Marinko Horvat,prof.


PLIVANJE-učenice                                       Čakovec, 5.4.2011.

U konkurenciji sedam školskih plivačkih ekipa osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole: JALŠOVEC ENA, RADEK DEA, REŠETAR HELENA, VINCETIĆ JELENA, MARČEC MARIA, KOVAČ ANA, HORVAT LANA, ŠTAMPAR ANDREJA.

PLIVANJE-učenici

Osvojeno je 4. mjesto u konkurenciji od sedam školskih ekipa.

Ekipa škole: NOVAK DENIS, MIKULIĆ LOVRO, KAVRAN JURICA, ŠTAMPAR KARLO, MIKAC IVAN, RADIĆ HRVOJE, DOLENEC VLATKO, ŠANTEK ANTONIO.

                                                                 Voditelj: Marinko Horvat, prof.


ATLETIKA-učenici                                             Čakovec, 30.3.2011.

U konkurenciji 20 školskih atletskih ekipa osvojeno je 6. mjesto.

Ekipa škole: JAMBROVIĆ PATRIK, KOLARIĆ MISLAV, JURINEC MIHAEL, NARANĐA MATIJA, VUGRINEC VANJA, LEVAČIĆ JURAJ, KLOBUČARIĆ DAVID, KLOBUČARIĆ NIKOLA, DOVEČER DENIS, KERESTEŠ LUKA, TRSTENJAK STIVEN, JAMBROŠIĆ ROBERT.

 

ATLETIKA-učenice

Osvojeno je 8. mjesto u konkurenciji od četrnaest školskih ekipa.

Ekipa škole: ŽGANEC JOSIPA, MARČEC ANA, REŠETAR HELENA, MARČEC MARIA, NOVKOVIĆ LANA, ŠTAMPAR ANDREJA, BEĆ SIMONA, POKRIVAČ HELENA, RESMAN IRA, HORVAT PAULA, HAMER MAGDALENA, BAJS JOSIPA.

                                                                     Voditelj: Marinko Horvat, prof.


POLUZAVRŠNO NATJECANJE SKUPINE SJEVER U KOŠARCI ZA DJEČAKE

VIRJE, 23.3.2011.  yes

U konkurenciji najbolje četiri ekipe naše skupine, uvjerljivo je osvojeno 1. mjesto i time plasman na završnicu Državnog prvenstva školskih športskih drušrava Republike Hrvatske.

Rezultati:

Polufinale

OŠ Ludbreg - I. OŠ Čakovec     33:53

OŠ Molve - OŠ I.B. Mažuranić Virovitica     41:29

Finale

I.OŠ Čakovec - OŠ Molve     56:31

Ekipa škole: JAMBROVIĆ PATRIK, KERESTEŠ LUKA, HAMER LOVRO, VRUS JAKOB, ŽIŽEK ERIK, VOJKOVIĆ MATIJA, TKALČEC JURA, MIKULIĆ DEAN, BEDIĆ DENI.

Trener: STJEPAN NOVAK                                  Voditelj: MARINKO HORVAT,  prof.


DRŽAVNO NATJECANJE ŠŠD REPUBLIKE HRVATSKE

Splitsko-dalmatinska županija, 16.-18.5.2011.

smileyyes

K O Š A R K A - učenici

U konkurenciji šest najboljih školskih ekipa u Hrvatskoj osvojeno je odlično 3. mjesto.

Rezultati:

I. OŠ Čakovec - Podvežica (Rijeka)     47:43

I. OŠ Čakovec - 5 Rajon (Osijek)        40:44

Poluzavršnica

I. OŠ Čakovec - Žutac (Zagreb)          27:72

za III. mjesto

I. OŠ Čakovec - 5. Rajon (Osijek)       50:32  

 

Ekipa škole: JAMBROVIĆ PATRIK, KERESTEŠ LUKA, HAMER LOVRO, VRUS JAKOB, GLAVINA VEDRAN, TKALČEC JURA, MIKULIĆ DEAN, ŽIŽEK ERIK, BEDIĆ DENI, BERIŠA FILIP, VOJKOVIĆ MATIJA.

Trener: Stjepan Novak

Voditelj: Marinko Horvat, prof.



 

 

 

ŠKOLSKA GODINA 2009./2010.


ŠAH-učenici (M)                                 Štrigova, 16.12.2009.

U konkurenciji osam škola osvojeno je 3. mjesto. Za ekipu škole nastupili su slijedeći učenici:  BRUNO MAKOVEC, JURICA IVEKOVIĆ-PONTONI, ANA PERCAČ, LUKAS NOVAK.

Voditelj: Boris Jeđud


STOLNI TENIS-učenici (M)                 Čakovec, 18.12.2010.

Na natjecanju je nastupilo devet školskih ekipa koje su bile podijeljene u tri grupe sa po tri u svakoj. Pobjednici grupa razigravali su međusobno za poredak od 1.-3. mjesta. Među pobjednicima grupe bila je i naša školska ekipa koja je u borbi za medalje pobijedila ekipu III. O.Š. a izgubila od ekipe Šenkovca i tako osvojila odlično 2. mjesto.

Ekipa škole:  DAMJAN BRUNO, KOVAČEVIĆ DAVOR, MIKAC IVAN.

STOLNI TENIS-učenice (Ž)

U konkurenciji četiri ekipe osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole: CIVIDINI MARTA, CIVIDINI DORA, KUČEVIĆ ANJA.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


GIMNASTIKA-učenici (M)                           Selnica, 15.1.2010.

U konkurenciji dviju osnovnih škola osvojeno je 1. mjesto i pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju skupine sjever.yes

Ekipa škole: DOMINIĆ DOMAGOJ, HAJDAROVIĆ DAMIR, VUK ANTONIO, MERLAK JOSIP, JALUŠIĆ PETAR,       JALUŠIĆ ANTONIO, BUDIŠA FILIP.

Voditelj: Siniša Stričak, prof.

GIMNASTIKA-učenice (Ž)

U konkurenciji učenica nastupilo je pet ekipa, aekipa naše škole zauzela je 4. mjesto.

Ekipa škole:  MARČEC MARIA, MARČEC ANA, KOŠĆAK DOROTEA, BOŽIĆ ELENA, FAŽON MARTA;  -OVČAR MARTA, DEBELEC JANJA, EMA HALABAREC, EMA ŠOŠTARIĆ, EVA JALOŠIĆ- (van konkurencije).

Voditelj: Marija Jurak


BADMINTON-učenici (M)    smiley        yes     smiley              Čakovec, 22.1.2010.

U konkurenciji četiri ekipe uvjerljivo je osvojeno 1. mjesto i pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju skupine sjever.

Ekipa škole:       DAMJAN BRUNO, ŠOLJA JURA, MARCIUŠ FRAN KRSTO.

Na državnom prvenstvu u Opatiji osvojeno je 1. mjesto i naslov državnog prvaka.

Ekipa škole: VIKTOR RUŽIĆ, ŠOLJA JURA, DAMJAN BRUNO.

BADMINTON-učenice (Ž)

Nastupile su četiri ekipe a osvojeno je poslijednje 4. mjesto.

Ekipa škole:     JANUŠIĆ HANA, KOŠAK LORENA, ROB ANA.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


NOGOMET-učenici (M)                       Prelog, 5.2.2010.       -prednatjecanje-

28. školskih ekipa podijeljeno je u 6 skupina. Naša škola nalazila se u skupini sa pet ekipa čiji je domaćin natjecanja bila ekipa Preloga. Skupine su podijeljene u dvije podgrupe od dvije i tri ekipe. Naša ekipa u grupi je pobijedila Prelog sa 7:1 i Ivanovec 4:1. i stekla pravo borbe za ukupnog pobjednika skupine. U drugoj podgrupi prva je bila ekipa Pribislavca koju smo pobijedili sa 4:2 i stekli pravo igranja na finalnom turniru šestorice.

                                                              Kotoriba, 15.2.2010.     -finale-

Šest ekipa podijeljeno je u dvije grupe sa po tri u svakoj. Pobjednik grupe stječe pravo borbe za prvo mjesto, a drugi u grupi borbu za treće mjesto protiv ekipa iz suprotne grupe.Naša ekipa olako je izgubila prv utakmicu u grupi od Podturna sa 4:1. S obzirom da je ekipa domaćina Kotoribe pobijedila Podturen sa 5:2, nama je za prolaz trebala pobjeda protiv domaćina sa najmanje četiri gola razlike. U vrlo napetoj, borbenoj i iscrpljujućoj utakmici pobijeđena je ekipa Kotoribe sa 4:0 i osvojeno prvo mjesto u grupi na temelju bolje gol razlike. U finalnoj utakmci protiv ekipe Strahoninca nije viš bilo dovoljno snage tako da smo zasluženo poraženi sa 4:0 i na kraju osvojili odlično 2. mjesto u Županiji.

Ekipa škole:  KRIŽAIĆ DINO, ŽIŽEK LEON, SKOLIBER ROBERTO, KOLAR LOVRO, VRBANEC LUKA, NOVAK MIRO, KOVAČEVIĆ DAVOR, VARGA BRUNO, VUGRINEC VANJA, KOVAČIĆ FILIP, JURINEC MIHAEL, BISTER VEDRAN.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.


RUKOMET-dječaci (M)                      Prelog, 8.2.2010.   -prednatjecanje-

11 ekipa podijeljeno je u dva centra. Naša ekipa igrala je u Prelogu gdje je šest ekipa u dvije grupe sa po tri igralo za pobjednika grupe koji se automatski plasirao na finalni turnir četvorice. Pobijeđene su ekipe Nedelišća 22:6 i Male Subotice 19:13. U drugo grupi uvjerljivo je pobijedila ekipa Preloga te se tako zajedno sa našom ekipom uvrstila na finalni turnir.

                                                     Prelog, 24.2.2010.     -finale-

Nastupile su četiri najuspješnije ekipe iz prednatjecanja. Naša ekipa nije imala sreće sa ždrijebom te je u polufinalnoj utakmici dobila za portivnika jaku ekipu Preloga i izgubila 14:25.    U utakmici za treće mjesto uvjerljivo je pobijeđena rukometna ekipa Vratišinca 27:10 i tako osvojeno 3. mjesto. Prelog je u finalu bio bolji od Šenkovca 30:11.

Ekipa škole: PALER FILIP, JEZERNIK IGOR, ROB TONI, HORVATIĆ DARIO, SLAVIČEK DINO, SAČER ANTUN, RAMUŠČAK LOVRO, KOVAČEVIĆ DAVOR, NOVAK DENIS, NOVAK FRAN, BRUNO DAMJAN, DOVEČER DENIS.

RUKOMET-učenice (Ž)                      Prelog 12.2.2010.   -prednatjecanje-

10. ekipa podijeljeno je u dva centra. Naš ekipa igrala je u Prelogu gdje je pet ekipa podijeljeno u dvije grupe sa po tri i dvije ekipe u svakoj. U obje utakmice naše učenice ostvarile su uvjerljive pobjede i to protiv Belice 26:11 i ekipe Podturna 24:10. U drugoj skupini prva je bila ekipa Preloga te se tako sa našom ekipom uvrstila na finalni turnir.

                                                      Prelog, 24.2.2010.   -finale-

Rukometna ekipa naše škole u konkurenciji četiri najbolje ekipe iz prednatjecanja zauzela je vrlo dobro 2. mjesto u Županiji.

Ekipa škole: RESMAN IRA, HAČEK RIA, PAJTAK NIKA, KRŽINA STELA, CAR ENA, KAPELARI KRISTINA, ROB ANA, TRUPKOVIĆ ZRINKA, TURK ANA MARIJA, ŠTEFIĆ ANDREA, ŠOLTIĆ GRACIJA, PRELOŽNJAK MAGDALENA.

Voditelj: siniša Stričak, prof.


KOŠARKA-učenici (M)          yes         Mursko Središće, 10.2.2010.  -prednatjecanje-

Igralo se u dvije grupe a pobjednici grupa ulaze na finalni turnir. Od pet ekipa naša je škola za protivnika dobila ekipu iz Donje Dubrave, pobijedila rezultatom 47:36 i osigurala nastup na finalnom turniru. U drugoj grupi prva je bila ekipa iz Preloga.

                                                           Donji Kraljevec, 5.3.2010.     -finale-

U finale su se plasirale četiri najbolje ekipe iz prednatjecanja, a ždrijebom je odlučeno da ekipa naše škole u polufinalu igra protiv ekipe Donjeg Kraljevca. Ubilježena je pobjeda od 49:32 i osigurana borba u finalu. U drugom polufinalu ekipa III. O.Š. bila je bolja od ekipe Preloga, te smo tako dobili protivnika u finalu kojeg smo u vrlo neizvjesnoj i tenzijama nabijenoj utakmici pobijedili sa 65:50 i tako osvojili 1. mjesto i pravo sudjelovanja na poluzavršnom natjecanju skupine sjever.yes

Ekipa škole: FRANIN LUKA, AGIĆ ANTONIO, KAPELARI ALEKSANDAR, NOVAK ALEX, ŠTROMAR DENI, JAMBROVIĆ PATRIK, KERESTEŠ LUKA, HAMER LOVRO, VRUS JAKOB, VOJKOVIĆ MATIJA, BERIŠA FILIP, BEDIĆ DENI.

Trener: Branko Hajdinjak-Pajo

KOŠARKA-učenice (Ž)                       Čakovec, 26.2.2010.

Na finalnom turniru sudjelovale su četiri ekipe. Ždrijebom je odlučeno da naša ekipa polufinalnu utakmicu igra protiv ekipe II. O.Š. U vrlo lošoj igri naše ekipe zasluženo je slavila ekipa II. O.Š. U utakmici za treće mjesto neprepoznatljiva igra naše ekipe i poraz od Preloga 17:16, te osvojeno posljednje 4. mjesto.

Ekipa škole: PONGRAC MARIJA, MANJKAS MARTA, BLAŽEKA DINA, TRUPKOVIĆ ZRINKA, SAČER ANJA, LIČANIN TJAŠA, ROB ANA, TARADI ANDREA, ŠOLTIĆ GRACIJA, MAKOVEC ENA, JANKOVIĆ ALMA, BAJKOVEC LUCIJA.

Voditelj: Marinko Horvat, prof. 


KROS-učenici (M)                                       Podturen, 19.3.2010.

U konkurenciji 22. ekipa osvojeno je 5. mjesto u Županiji.

Ekipa škole:  MAVRIN DENIS, VRBANEC LUKA, VUGRINEC VANJA, VARGA BRUNO.

Voditelj: Marinko Horvat, prof.   



 

 

 

ŠKOLSKA GODINA 2008./2009.


Nogomet

Najmasovnije školsko natjecanje u kojem se u dva kruga i finalnom natjecanju, nadmetalo 29 školskih ekipa osvojeno je odlično 4. mjesto. Finale je odigrano 6.3.2009. u Murskom Središću, a nakon odličnih utakmica tijekom cijelog turnira ekipa naše škole u borbi za 3. mjesto poražena je od ekipe Svetog Martina na Muri tek nakon izvođenja udaraca sa šest metara.

Ekipa škole:

KRIŽAIĆ DINO, ŽIŽEK LEON, SKOLIBER ROBERTO, VRBANEC LUKA, NOVAK MIRO, KOVAČEVIĆ DAVOR, DRK IVAN, LUKMAN MARKO, SAČER MARTIN, VUK LEONARD, ŽGANEC DINKO, VARGA BRUNO.     Voditelj:  Horvat Marinko, prof.

RUKOMET- dječaci (M)

U konkurenciji 10 školskih ekipa u dva kruga natjecanja osvojeno je 1. mjesto. te pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju. Finale je odigrano 27.2.2009. u Prelogu.

Ekipa škole:

KOLARIĆ DOMAGOJ, REŠETAR EGON, PERKO ALAN, HORVATIĆ DARIO, VAROŠANEC KARLO, SAČER ANTUN, TORNER ANDREAS, VIDOVIĆ JAN, GOLEŠ LUKA, PALER FILIP, DODLEK BARIČEVIĆ OTO, PRPROVIĆ MATIJA, NOVAK ALEX, SAČER MARTIN                           Voditelj: Siniša Stričak, prof.

RUKOMET- djevojčice (Ž)

U konkurenciji 12 školskih ekipa u dva kruga natjecanja osvojeno je 2. mjesto. Finalni turnir šestorice odigran je 23.2.2009. u Prelogu.

Ekipa škole:

PAJTAK NIKA, ŽVORC ANJA, ROB ANA,  RESMAN IRA, ŽGANEC NATALIJA, KRUŠIĆ LUKRECIJA, TKALEC TEA,  HAČEK RIA, KRŽINA STELA, ŠATVAR VIKTORIJA.                             Voditelj: Siniša Stričak, prof.

KOŠARKA-dječaci (M)

U konkurenciji 10 školskih ekipa u dva kruga natjecanja osvojeno je 3. mjesto. Finalni turnir odigran je 15. 12.2008. u II o.š. u Čakovcu.

Ekipa škole:

PETI DINO, MIKO DAMJAN, FRANIN LUKA, AGIĆ ANTONIO, JAMBROVIĆ PATRIK, MARCIUŠ FRAN KRSTO, KAPELARI ALEKSANDAR, KERESTEŠ LUKA, HAMER LOVRO, VRTARIĆ TIMON, RAJTER PATRIK, VRUS JAKOB.    Trener: Hajdinjak Branko                                                                                                                     Voditelj: Horvat Marinko, prof.

KOŠARKA-djevojčice (Ž)

U Murskom Središću 10.12.2008. održano je natjecanje u košarci za djevojčice. Na turniru je sudjelovalo šest ekipa podijeljenih u dvije grupe sa po tri. Ekipa naše škole u svojoj grupi bila je bolja od učenic iz M. Središća i Ivanovca te time stekla mogućnost borbe za prvo mjesto. U borbi za prvo mjesto bolje su bile učenice II O.Š. iz Čakovca, tako da je ekipa naše škole na kraju zauzela odlično 2. mjesto.

Ekipa škole:

PONGRAC MARIJA, TRUPKOVIĆ ZRINKA, MANJKAS MARTA, MAKOVEC ENA, ROB ANA, TARADI ANDREJA, JANKOVIĆ ALMA, LIČANIN TJAŠA, HAČEK RIA, SAČER ANJA, ŠOLTIĆ GRACIJA, BAJKOVEC LUCIJA.          Voditelj: Horvat Marinko, prof. 

PLIVANJE-dječaci (M)  

Na gradskom bazenu u Čakovcu 25.2.2009. održano je Županijsko školsko natjecanje u plivanju u konkurenciji dječaka i djevojčica.Ekipa naše škole osvojila je 2. mjesto i stekla pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju skupine Centar.

Ekipa škole:

NOVAK DENIS, SILADI KARLO, FRANIN IVAN, AGIĆ ANTONIO, PETI DINO, KAPUN JURICA, DOLENEC VLATKO, ŠTAMPAR KARLO.   Voditelj: Horvat Marinko, prof.

PLIVANJE-djevojčice (Ž)

U konkurenciji pet ekipa osvojeno je 3. mjesto.

Ekipa škole:

VARGA IVA, JURIČAN MATEA, BARIĆ HANA, HORVAT IVA, ROB ANA, ŠOLTIĆ GRACIJA, HORVAT LANA, BOŽIĆ ELENA, ŠKVORC VALENTINA.  Voditelj: Horvat Marinko, prof.

STOLNI TENIS-dječaci (M)

Županijsko natjecanje za učenike i učenice održano je 16.1.2009. u Čakovcu. U konkurenciji dječaka nastupilo je 12 ekipa podijeljenih u četri grupe sa po tri u svakoj. Ekipa naše škole u svojoj grupi bila je bolja od ekipe Selnice i ekipe Ivanovca te stekla pravo razigravati za poredak od prvog do četvrtog mjesta. Sa dva poraza i jednom pobjedom u razigravanju protiv Male Subotice ekipa škole zauzela je 3. mjesto.

Ekipa škole:

DAMJAN BRUNO, KOVAČEVIĆ DAVOR, SREDANOVIĆ MAŠAN.                                                                                                                         Voditelj: Horvat Marinko, prof.

STOLNI TENIS-djevojčice (Ž)

U konkurenciji od samo četiri školske ekipe osvojeno je 3. mjesto. Bolje od naše bile su ekipe Šenkovca i Hodošana, a pobijeđena je u napetoj završnici ekipa iz Kotoribe rezultatom 3:2.   

Ekipa škole:

CIVIDINI DORA, CIVIDINI MARTA.                                                                                                                                                              Voditelj: Horvat Marinko, prof.

TENIS-dječaci (M)

13.3.2009. na teniskim terenima Franjo Punčec u Čakovcu, a u organizaciji naše škole i voditelja natjecanja gospodina Siniša Stričaka odigrano je županijsko natjecanje u tenisu za dječake. U konkurenciji 5 školskih ekipa naša škola osvojila je 1. mjesto savladavši u finalu ekipu II O.Š. iz Čakovca rezultatom 3:1 te time stekla pravo sudjelovanja na poluzavršnom natjecanju.

Ekipa škole:

ŠKVORC KARLO, BRICA SEBASTIJAN, DOLOVIĆ IVAN, BORNA NOVAK                                                                                      Voditelj: Siniša Stričak, prof.

TENIS-djevojčice (Ž)

16.3.2009. na teniskim terenima Franjo Punčec u Čakovcu, a u organizaciji naše škole i voditelja natjecanja učitelja Siniše Stričaka odigrano je županijsko natjecanje u tenisu za djevojčice. U konkurenciji 7 školskih ekipa naša škola osvojila je 1. mjesto savladavši u finalu ekipu III O.Š. iz Čakovca rezultatom 3:0 te time stekla pravo sudjelovanja na poluzavršnom natjecanju grupe centar.

Ekipa škole:

MEKOVEC IVA, NOVKOVIĆ LANA, KOŠAK LORENA.                                                                                                                                                Voditelj: Siniša Stričak, prof.

GIMNASTIKA-dječaci (M)

Osnovna škola Selnica bila je domaćin županijskog natjecanja u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici koje se održalo 5.2.2009. Muška ekipa naše škole u konkurenciji tri ekipe osvojila je 2. mjesto i time stekla pravo sudjelovanja na poluzavršnom natjecanju grupe centar.

Ekipa škole:

JALUŠIĆ PETAR, DOMINIĆ DOMAGOJ, HAJDAROVIĆ DAMIR, VUK ANTONIO, MERLAK JOSIP, BUDIŠA FILIP, JALUŠIĆ ANTONIO, BALAŽ ALEKSANDAR.Voditelj: Siniša Stričak, prof.

GIMNASTIKA-djevojčice (Ž)

U konkurenciji 6 ekip osvojeno je 1. mjesto te stečeno pravo sudjelovanja na završnom natjecanju grupe centar.

Ekipa škole:

HUTINEC KRISTINA, ŽVORC ANJA, JURIČAN MATEA, VOJKOVIĆ LEA, MARČEC MARIA, BOŽIĆ ELENA.            Voditelj: Marija Jurak

STRELJAŠTVO-dječaci (M)

4.12.2008. na streljani u Čakovcu održano je županijsko natjecanje u streljaštvu za dječake i djevojčice. Muška ekipa naše škole u konkurenciji četiri ekipe osvaja 2. mjesto i time pravo sudjelovanja na poluzavršnom natjecanju skupine centar.

Ekipa škole:

KAPUN JURASIĆ JURICA, JURKOVIĆ EDWARD, AGIĆ ANTONIO.                                                                                                        Voditelj: Horvat Marinko, prof.

KROS-dječaci (M)

Županijski kros osnovnih škola Međimurja održan je 26.3.2009. u Podturnu. U konkurenciji 18 ekipa osvojeno je 6. mjesto.

Ekipa škole:

VRBANEC LUKA, MAVRIN DENIS, SKOLIBER ROBERTO, MARUŠEVAC DENIS.                         Voditelj: Horvat Marinko, prof.

KROS-djevojčice (Ž)

U konkurenciji 16 ekipa osvojeno je solidno 9. mjesto.

Ekipa škole:

MEKOVEC IVA, ŽVORC ANJA, ŠOLTIĆ GRACIJA, KRUŠIĆ LUKRECIJA.                                         Voditelj: Horvat Marinko, prof.

BADMINTON-dječaci (M)  

Natjecanje je održano 29.1.2009. u II OŠ Čakovec. 8 ekipa bilo je podijeljeno u tri grupe.Ekipa naše škole u svojoj grupi pobijedila je ekipu Ivanovca i Hodošana i time se plasirala u grupu za razigravanje od prvog do trećeg mjesta. U toj grupi pobijeđeni su slabašna ekipa Kotoribe 3:1 i vrlo jaka ekipa Nedelišća u uzbudljivoj završnici sa 3:2. Osvajanjem 1. mjesta steklo se pravo sudjelovanja na poluzavršnom natjecanju grupe centar.yes

Ekipa škole:

RUŽIĆ VIKTOR, ŠOLJA JURA, ABRAMOVIĆ MISLAV.                                                                           Voditelj: Horvat Marinko, prof.

BADMINTON-djevojčice (Ž)

U konkurenciji šest ekipa osvojeno je 5. mjesto, pobjedom nad M. Središćem 3:0. U prve dvije utakmice zabilježeni su porazi  3:0 od ekipa III OŠ iz Čakovca i Hodošana.

Ekipa Škole:

JANUŠIĆ HANA, KOŠAK LORENA, NOVKOVIĆ LANA.                                                                         Voditelj: Horvat Marinko, prof.


 

                              

                                                                                 




preskoči na navigaciju