« Ožujak 2017 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
INFORMATIKA

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

s obzirom na stalni razvoj i korištenje informacijsko komunikacijske  tehnologije u svakom području ljudskog djelovanja, nužno je rano i  kontinuirano učenje smislenog, sigurnog i odgovornog korištenja  tehnologije, razvijanje digitalnih vještina učenika kako bi učenici  razvili vještine za cjeloživotno učenje, pripremili se za tržište rada  te izrasli u odgovorne, lokalno i međunarodno aktivne građane.

Vođena tim ciljem želim Vas obavijestiti da će se na nastavi  informatike usvajati svi sadržaji propisani nastavnim planom i  programom koristeći udžbenik i radnu bilježnicu ali i obogaćeni  korištenjem najnovije tehnologije: tableta, robota, obrazovnih mreža  za komunikaciju i suradnju učenika i učitelja, online alata za učenje,  izradu multimedijalnih, interaktivnih online obrazovnih sadržaja, 3D  pisaća i sl.

Aktivno ćemo se uključivati u različite međunarodne  projekte i inicijative, surađivati i razmjenjivati obrazovne sadržaje  sa partnerima širom svijeta.

Sva događanja, obavijesti i informacije možete pratiti na mrežnim  stranicama škole: Nastava - Informatika, a u slučaju potrebe slobodno  me kontaktirate putem adrese elektroničke pošte: ivana.ruzic@skole.hr.

Zahvaljujem na suradnji.

učiteljica Ivana Ružić

U prilogu se nalaze Kriteriji ocjenjivanja i vrednovanja znanja i vještina učenika iz izborne nastave informatike.

INFORMATIKA - RASPORED SATI

RASPORED SATI ZA IZBORNU NASTAVU INFORMATIKE

nalazi se na dnu u privitku

NAPOMENA: Ukoliko učenik/ca ima druge aktivnosti u vrijeme informatike, na nastavu informatike može dolaziti sa nekim drugim razredom ali o tome treba unaprijed obavijestiti učiteljicu.

Učiteljica Ivana Ružić

EDMODO

Edmodo je globalna obrazovna mreža koja omogućuje povezivanje, komunikaciju i suradnju sudionika u obrazovnom procesu.

Dobro došli u naše Edmodo učionice!

5.a

5.b