« Prosinac 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
INFORMATIKA

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

s obzirom na stalni razvoj i korištenje informacijsko komunikacijske tehnologije u svakom području ljudskog djelovanja, nužno je rano i kontinuirano učenje smislenog, sigurnog i odgovornog korištenja tehnologije, razvijanje digitalnih vještina učenika kako bi učenici razvili vještine za cjeloživotno učenje, pripremili se za tržište rada te izrasli u odgovorne, lokalno i međunarodno aktivne građane.

Vođeni tim ciljem želimo Vas obavijestiti da će se na nastavi  informatike usvajati svi sadržaji propisani Kurikulumu za nastavu informatike koristeći udžbenik i radnu bilježnicu ali i obogaćeni  korištenjem najnovije tehnologije: tableta, robota, obrazovnih mreža  za komunikaciju i suradnju učenika i učitelja, online alata za učenje, izradu multimedijalnih, interaktivnih online obrazovnih sadržaja, 3D  pisača i sl.

Aktivno ćemo se uključivati u različite međunarodne  projekte i inicijative, surađivati i razmjenjivati obrazovne sadržaje s partnerima širom svijeta.

Sva događanja, obavijesti i informacije možete pratiti na mrežnim  stranicama škole: Nastava - Informatika, a u slučaju potrebe slobodno nas kontaktirate putem adrese elektroničke pošte: ivana.ruzic@skole.hr i josip.sipek@skole.hr

Primanje roditelja:

Ivana Ružić

A smjena poslije podne, ponedjeljkom od 17,05 do 17,50

B smjena poslije podne, ponedjeljkom od 16,15 do 17

Josip Šipek

utorkom od 12.40 do 13.30

Zahvaljujemo na suradnji,

učiteljica Ivana Ružić i učitelj Josip Šipek

Prilozi:

Kurikulum

Kriteriji ocjenjivanja i vrednovanja znanja i vještina učenika iz nastave informatike

Digitalni alati
Ivana Ružić / datum: 4. 12. 2018. 10:45

Digitalni udžbenik i radna bilježnica s digitalnim obrazovnim sadržajima dostupni su na: www.e-sfera.hr

Za redovito praćenje nastave obavezno je korištenje AAI@edu.hr identiteta.

Digitalni alati:

Canva