« Studeni 2017 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
DJEČJI TJEDAN U NOVOM SELU ROK
Autor: Branka Hranjec, 13. 10. 2015.

Obilježavanje Dječjeg tjedna u organizaciji Društva Naša djeca Čakovec održalo se i u Novom Selu Rok.Odlična suradnja između Dječjeg vrtića Stonoga i Područne škole Novo Selo Rok opet je došla do izražaja.Mališane iz vrtića i njihove tete Jagodu,Sašu,Smiljanu i Maju ugostili su učenici 4.razreda i njihova učiteljica Alexandra.Svi zajedno prisjetili su se igara koje su igrala djeca nekada:gumi - gumi, bacanje gumbića,olimpijade i drugih.Svi su uživali u druženju koje je završilo keksićima i finim jabukama iz školsko - vrtićkog voćnjaka koje je pripremila kuharica teta Liljana.Uz smijeh i pjesmu "Kad si sretan" , za koju sigurno "nikad" niste čuli, već je dogovoreno sljedeće druženje.