« Svibanj 2024 »

Zahvalni Bogu
Autor: Nina Somođi, 19. 2. 2014.

Prvopričesnici iz PŠ Novo Selo Rok zahvalili su Bogu za primljene blagoslove u svom životu.

Bože, danas ti zahvaljujem i vjerno te molim da blagosloviš moju obitelj i mene. Hvala ti za dobrotu, ljubav i zdravlje. Volim te! Amen!

Tvoja Iva

Dragi Bože, hvala ti što ću primiti sakrament prve pričesti. Hvala ti što sam toliko o tebi naučio i hvala ti što sam zdrav. Hvala ti jer si se trudio uljepšati mi život i hvala za stvari koje imam.

Tvoj Borna

Hvala ti, Bože, što si mi dao priliku za život, hvala što si me poslao tako dobrim roditeljima, hvala što imam brata i sestru. Anđele čuvaru, hvala ti što mi čuvaš leđa i što me štitiš. Isuse, tebi hvala što mi opraštatš sve grijehe. I hvala tebi, Djevice Marijo, što si rodila takvog dobrog Sina koji mi oprašta i štiti me! Hvala ti Bože što imam roditelje, hvala ti što sam odrastao zdrav. Puno hvala!

Karlo V.

Dobri Isuse,  hvala ti na mom životu. Isuse, budi dobar i čuvaj nas i moju obitelj. Hvala ti na svemu: prijateljstvu, obitelji, životu, radosti i dobroti. Amen.

Dino

Hvala ti dobri Oče što si mi oprostio grijehe. Daj da mi roditelji još dugo žive i da mi kupe sve što poželim. Hvala ti i za prabaku što ju još mogu posjetiti. Hvala ti što si mi dao snage za sve. Daj mi oproštaj i ja ću te uvijek voljeti. Hvala ti što imam tako dobru učiteljicu iz vjeronauka. Amen!

Tvoj Lovro

Hvala Ti Isuse za to što imam: dobre roditelje, krov nad glavom i što mogu ići u školu. A najviše ti hvala da imam dobar život.

Valentino

Bože hvala ti što si stvorio svijet, ljude i mene. Hvala ti što sam živa i zdrava. Sretna sam što imam prijateljice i roditelje. Bila bih tužna da nemam ono što imam. Zahvaljujem ti što imam kuću, svoju sobu i obitelj. Ne bih mogla bez prijatelja i roditelja.

Ana Marija

Zahvaljujem ti Bože na ovoj pameti sada, što mi daješ jelo i piće. Hvala na mojim roditeljima. Zato, puno ti hvala! Amen!

Elena

Isuse, hvala ti na svemu do sada. Isuse, ti si mi naj naj naj najbolji prijatelj. Volim te više od svega. Hvala ti na dobrim ocjenama, na dobroti, ljubavi, svim materijalnim stvarima. Budi i dalje tako dobar prema meni. Isuse hvala!

Karlo N.

Isuse, zahvaljujem ti što si mi dao tako dobre roditelje koji mi sve objasne, koji mi sve kupe ikoji mi u svemu pomažu. Zahvaljujem ti što si mi pomogao kada mi je bilo teško. Zahvaljujem ti što si mi dao tako dobre prijatelje koji me tješe i koji mi puno pomažu. Zahvaljujem ti što mogu ići na prvu pričest. Zahvaljuje ti na svemu tvoja Kiara.  Jako te volim! Amen!

Kiara

Isuse, zahvaljujem ti da moji roditelji imaju kupiti hranu. Molit ću se za tebe i za sve kršćane koji su sa tobom u nebu. Molit ću i ići ću u crkvu. Zahvaljujem ti da se brineš o meni i o mojim roditeljima i bratu. Hvala ti nebeski oče i uvijek da sam zdarv i da ću biti zdrav cijeli moj život. Bit ću dobar i ići ću u crkvu. Moli za mene i moje roditelje cijeli život. Amen!

Karlo H.

Bože, hvala ti za prijatelje, obitelj hranu, piće i odjeću. Bože hvala ti na svemu!

Darko

Bože, hvala ti za obitelj, rodbinui prijatelje koji mi pomažu, brinu o meni i koji mi posuđuju stvari koje trebam.

Lucija

Dragi Bože, hvala ti što si me stvorio i hvala što sam zdrav i da imam roditelje i rodbinu. Hvala ti što si mi dao dobre roditelje. Volim te najviše na svijetu.

Tvoj Matija

Bože, danas ti ja zahvaljujem. Zahvaljujem ti što si pomogao mojoj mami. Zahvaljujem ti što si me doveo do sreće. Vjerno te molim da blagosloviš moju obitelj i mene. Hvala ti za dobrotu, ljubav i zdravlje. Volim te! Amen!

Tvoja Iva

Zahvaljujem ti Bože što si dao puno zdravlja mojoj obitelji i meni. Ja te neću iznevjeriti. Isuse, hvala ti što si mi stvorio roditelje.

Valerija

O, dobri Isuse, hvala ti na mom životu, hvala što imam tako dobre roditelje koji se brinu za mene i odgajaju me. Hvala ti za baku koja me sprema u školu. A najviše ti zahvaljujem za sestru, moje sestrične i svu rodbinu. Hvala ti što me čuvaš. Hvala i za sve moje prijatelje.

Filip