Završila Atom liga!!!
Autor: Renata Najman, 4. 4. 2022.

Naši učenici opet pokazali izvrsno znanje matematike, fizike i kemije!

U prostorijama knjižnice, 31.3.2022.održano je drugo, posljednje kolo ovogodišnje Atom lige u kojoj je 190 ekipa učenika osmih razreda iz svih osnovnih škola u Republici Hrvatskoj sudjelovalo u odmjeravanju znanja iz matematike, fizike i kemije. Svaka se ekipa sastojala od tri člana a zadaci koje su rješavali bili su podijeljeni u četiri skupine. Prvu skupinu činili su zadaci iz matematike, drugu zadaci iz fizike, treću iz kemije, a u četvrtoj  skupini  trebalo je  integrirati znanja iz sva tri područja.

Našu su školu predstavljali Korana Ddrakulić, Roko Novinščak, Kala Križnik, Dominik Dukić, Zara Nedeljko, Filip Kitanović, Lovro Gašparić, Luka Zlatarek, Luka Korent, Ilan Kovačić, Gabriel Murk i Jan Blagus, podijeljeni u četiri ekipe Pokazali su izvrsno snalaženje u rješavanju zadataka iz kemije, fizike i matematike.Svojim su rezultatima sve četiri ekipe zauzele mjesto među 25 % najboljih ekipa u državi!!!!!!

Korana, Roko i Kala (online)!

Dominik, Zara i Filip!

Lovro, Luka i Luka smiley

Gabriel, Jan i Ilan!

Rezultati koje su pokazali zasluga su njihovog predanog školskog rada kao i rada njihovih učitelja: Aleksandra Jerosimića i Sanje Murk - učitelja matematike, Mihaela Varge - učitelja fizike, te  Renate Najman - učiteljice kemije.

Čestitke svima!!!!!!