preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

e-Dnevnik

KEEP INVEST DONATE SPEND

 

 

 

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

 

 

 

 

 

Tražilica
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

PROPISI
Lista linkova je prazna
ŠKOLSKI DOKUMENTI
Lista linkova je prazna
Foto-galerija

Album: ŠŠD PRVA 2009./2010.
sportska natjecanja
[1]
Prezentacija





















Stolni Tenis- Brun Damjan,Davor Kovačević, Ivan Mikac
...
Preuzmi sliku
Stolni Tenis-Marta Cividini, Dora Cividini, Anja Kučević
Stolni ...
Preuzmi sliku
Badminton- Fran-Krsto Marcijuš,Viktor Ružić, Jura Šolja
Badmint...
Preuzmi sliku
Badminton-Ana Rob, Lorena Košak, Hana Janušić
Badmint...
Preuzmi sliku
Košarka 7/8 Razred- Antonio Agić, Luka Franin, Aleksandar Kapelari, Alex Novak, Deni Štromar, Lovro Hamer, Patrik Jambrović,Jakob Vrus, Luka Keresteš, Deni Bedić, Matija Vojković, Filip Beriša.
Trener:Branko Hajdinjak-Pajo
Košarka...
Preuzmi sliku
Košarka 5/6 Razred- Matija Rajter,Nikola Lakić,Deni Bedić, Dean Mikulić,Erik Žižek,Jura Tkalčec, Matija Vojković,Filip  Beriša, Fran Škrobar. Trener:Branko Hajdinjak-Pajo
Košarka...
Preuzmi sliku
Nogomet- Lovro Kolar, Miro Novak, Leon Žižek, Davor Kovačević, Luka Vrbanec, Vanja Vugrinec, Dino Križaić, Filip Kovačić, Roberto Skoliber, Bruno Varga, Mihael Jurinec.
Voditelj: Marinko Horvat,Prof.
Nogomet...
Preuzmi sliku
4.Prvenstvo Osnovnih Škola U Nogometu 1.-2. Razredi
3. Mjesto
4.Prven...
Preuzmi sliku
4. Prvenstvo Osnovnih Škola U Nogometu 3.-4. Razred
4. Prve...
Preuzmi sliku
Državno Prvenstvo U Badmintonu-Primorsko Goranska Županija 17.-19.5.10.
BRUNO DAMJAN, JURA ŠOLJA, VIKTOR RUŽIĆ  1. Mjesto
Državno...
Preuzmi sliku



[1]


preskoči na navigaciju