preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

e-Dnevnik

KEEP INVEST DONATE SPEND

 

 

 

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

 

 

 

 

 

Tražilica
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

PROPISI
Lista linkova je prazna
ŠKOLSKI DOKUMENTI
Lista linkova je prazna
Foto-galerija

Album: ŠŠD PRVA 2016./2017.
Slike sa natjecanja
[1] 2 Sljedeća Zadnja
Prezentacija
Atletska Ekipa Škole 2016./2017. 1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju- NELA PEČARKO,EMA KRANJEC, ERIN HORVAT, LUCIJA ĐAKOVIĆ, NENSI SIRC, MIŠA JANKOVIĆ, KATJA HUZJAK, PETRA KRŽINA, ENA GAVEZ.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletsk...
Preuzmi sliku
Atletska Ekipa Škole 2016./2017.  2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju - BORNA VADLJA, JOSIP FRANCKI-NOVAK, FABIJAN NOVAK, SEBASTIJAN MESARIĆ, NOAH LUKOVNJAK, DOMINIK ŠTAJEREC, TEO KEČKEŠ.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletsk...
Preuzmi sliku
Atletska Ekipa Škole 5/6 Razred 2016./2017.  2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju - LARA NOVAK, DORA POTOČNJAK, PETRA GRULA, MAJA KRČELIĆ, EMA MEDVED, LANA HORVAT, ŽANA KLASIĆ, VENERA ŠILJAK.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletsk...
Preuzmi sliku
Atletska Ekipa Škole 5/6 Razred 2016./2017.   5. Mjesto Na Županijskom Natjecanju - ROKO STRNAD, ROKO MAĐARIĆ, JAN SANJKOVIĆ, LEON VAJDA, DARKO JURAČIĆ, NIKOLA TRSTENJAK, VITO KOSTEL, LEON MICEK, SVEN BLAŽIĆ.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletsk...
Preuzmi sliku
Školska Ekipa U Krosu 7/8 Razred 2016./2017. / 4. Mjesto Na Županijskom Natjecanju.  -PETRA KRŽINA LUCIJA ĐAKOVIĆ, KATJA HUZJAK, NENSI SIRC. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Školska...
Preuzmi sliku
Školska Ekipa U Krosu 7/8 Razred 2016./2017. / 3. Mjesto Na Županijskom Natjecanju. -NOAH LUKOVNJAK, FABIJAN NOVAK, TEO KEČKEŠ, DOMINIK ŠTAJEREC. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Školska...
Preuzmi sliku
Školska Ekipa U Krosu 5/6 Razred 2016./2017. / 8. Mjesto Na Županijskom Natjecanju - EMA MEDVED, ŽANA KLASIĆ, NIKA RODEK, LANA HORVAT. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Školska...
Preuzmi sliku
Školska Ekipa U Krosu 5/6 Razred 2016./2017. / 7. Mjesto Na Županijskom Natjecanju -DINO KOZJAK, DOMAGOJ BLAŽIĆ, STIVEN SRPAK, ROKO MAĐARIĆ . Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Školska...
Preuzmi sliku
Stolnoteniska Ekipa Škole 2016./17. - 2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju -  DENIS TOPLEK, DOMINIK TOPLEK, JOSIP DOLENEC, ANTONIO BODALEC. Voditelj: Marinko Horvat, Prof.
Stolnot...
Preuzmi sliku
Badmintonska Ekipa Škole 2016./2017. 2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / BORNA VADLJA, LOVRO LEVAK PANIĆ, DINO BLAŽIĆ, DENI PEČARKO. Voditelj: Marinko Horvat, Prof.
Badmint...
Preuzmi sliku
Badmintonska Ekipa Škole 2016./2017.  2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju - LAURA NOVAK, LUCIJA KACUN, MIA LUKA VINCETIĆ, MIŠA JANKOVIĆ, EMA ŠOŠTARIĆ. Voditelj: Marinko Horvat, Prof.
Badmint...
Preuzmi sliku
Školska Ekipa U Šahu 2016./2017.  5. Mjesto Na Županijskom Natjecanju - LOVRO VIDOVIĆ, DOMINIK VIDOVIĆ, JAKOV ŠTAMPAR, NOAH LUKOVNJAK, FILIP TRBOJEVIĆ, IVAN NIKOLIĆ.  Voditelj: Boris Jeđud
Školska...
Preuzmi sliku



[1] 2 Sljedeća Zadnja


preskoči na navigaciju