« Svibanj 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
MOTIVACIJSKA PISMA
Autor: Ivana Ružić, 27. 10. 2017.

Učenici I. osnovne škole Čakovec kao i njihovi vršnjaci iz OŠ Vežica u Rijeci, Agrupamento de Escolas de Vale de Ovil u Portugalu, Istituto Comprensivo Carducci Paolillo u Italiji, Akcansa Fatih Sultan Mehmet Ortaokolu u Turskoj i Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice u Češkoj s velikim oduševljenjem i nestrpljenjem očekuju projektne aktivnosti, online sastanke i suradnju s vršnjacima iz partnerskih škola, a posebice razmjene učenika u Italiji, Portugalu i Češkoj.

Na samom početku projekta, u rujnu i listopadu 2017. godine, učenici iz svih partnerskih škola upoznali su projekt i predviđene aktivnosti, a sami su napisali motivacijska pisma u kojima su detaljno objasnili i iznijeli svoja razmišljanja o projektnim aktivnostima, očekivanjima i vlastitoj motivaciji za rad u projektu.

Motivacijska pisma, ozbiljnost i odgovornost u provođenju projektnih aktivnosti biti će jedan od najznačajnijih utjecaja pri odabiru učenika za putovanja na kratkoročne razmjene učenika.