« Rujan 2017 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
KUTAK ZA UČITELJE

Priloženi dokumenti:
Nastavni plan i program za OS.pdf

Web stranice razreda, predmeta ili druge školske aktivnosti
Autor: Ivana Ružić, 11. 10. 2011.

Web stranice škole su jedinstveno web mjesto svih učenika i djelatnika škole. Ukoliko želite objavljivati korisne informacije, novosti, obavijesti za učenike i roditelje, učeničke radove i sl. za svoj razred, predmet, grupu i sl. obratite se školskom administratoru da vam dodijeli ta prava na ivana.ruzic@skole.hr.

Svaki djelatnik škole ima pravo i mogućnost uređivanja i objavljivanja vlastitih sadržaja, a to je omogućeno kroz AAI@Edu.Hr kojega dobivaju pojedinačni korisnici iz ustanova članica CARNeta (učenici, nastavnici, studenti, profesori i zaposlenici ustanova članica) i koji im omogućuje korištenje CARNetovih usluga.

Za sva pitanja moguće se obratiti CARNetovom Helpdesku za škole na: