« Studeni 2017 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
Keep Invest Donate Spend
VESELI ME RAD NA PROJEKTU
Autor: Ivana Ružić, 12. 3. 2015.

Radili smo razglednice grada Čakovca i Međimurske županije. Nacrtali smo neku znamenitost grada ili Međimurja; Stari grad Čakovec, spomenike poznate obitelji Zrinski, poznate građevine, grbove i drugo. Svaki učenik je napravio drugačiju razglednicu. Znali smo da idu u neku od država koje sudjeluju u projektu. Željeli smo da oni vide kako izgleda naš zavičaj. Na poleđinu smo napisali svoju  poruku na hrvatskom i na engleskom jeziku. Poruke smo sastavili sami, a na engleski ih je prevela učiteljica Vlasta  koja predaje engleski jezik u našoj školi.

Nešto prije Božića naša učiteljica Danijela nas je razveselila jer je donijela u učionicu čestitke iz različitih europskih država.  Čestitke su bile lijepe i šarene, a mi smo jedva čekali da svaku vidimo i pročitamo. Neke čestitke nam je prevodila učiteljica, a neke smo sami razumjeli. Bili smo sretni i uzbuđeni. Pričali smo o različitim državama iz kojih su došle i maštali da ih posjetimo. Sve smo ih zalijepili na plakat i ponosno stavili u hodnik škole kako bi ih svi mogli vidjeti.

Paolo Žignić 3. D,

I.OŠ Čakovec