« Studeni 2017 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
Keep Invest Donate Spend
MEĐUNARODNI DAN VOLONTIRANJA
Autor: Emilija Žitnjak, 2. 12. 2014.

5. prosinac - Međunarodni dan volontera

DJEČJI FORUM  „ZMAJIĆI“ l. osnovne škole  Čakovec, sa svojim voditeljicama  Draženkom Blažeka i Marijom Toplek, uključio se u mjesecu  studenom  u volontiranje.

Kako uljepšati  djeci dane koje provode u bolnici znaju mali volonteri  koji  su četvrtkom odlazili na Dječji odjel  Županijske bolnice Čakovec.

Provodili smo sat vremena zajedno, čitali smo slikovnice, pričali priče,  održali radionice, crtali i najvažnije družili se. Poklonjen  osmijeh i radost na licima bolesne djece potiču nas da pozovemo sve učenike naše škole da se uključe u volontiranje  koje nas osnažuje, uči  odgovornosti, izgrađuje osjećaj solidarnosti i potiče na djelovanje u društvu.

Najvažnije:  „Darujući sebe osjećamo se bolje“.

fotogalerija