Radionice u svibnju i lipnju 2022., A smjena
Autor: Valentina Kelkedi, 23. 6. 2022.

Što smo sve radili u svibnju i lipnju pogledajte pod opširnije.

Mjesec svibanj

3. svibnja smo obilježili Svjetski dan Sunca, s učenicima smo pogledali prezentaciju iz koje smo naučili zašto je sunce važno za život ljudi, biljaka i životinja.

Od 4 do 6. svibnja smo izrađivali čestitke za mame i rješavali listiće  (Moja mama i Sve o mojoj mami) kojima smo obilježili Majčin dan.

9. svibnja smo imali likovnu radionicu u kojoj smo prikazali 3D leptire na livadi (flomaster, tempera).

Međunarodni dan obitelji smo obilježili 13. svibnja izradom okvira sa slikom obitelji.

23. svibnja smo imali likovnu radionicu Neobičan cvijet (kolaž, vodene boje, crni flomaster).

Svjetski dan sporta smo obilježili 26. svibnja igrajući graničare i štafetne igre.

27. svibnja obilježili smo Dan grada Čakovca. Učenici su pogledali kratkometražni film o gradu Čakovcu i dvorcu Zrinskih te su nakon toga crtali dvorac Zrinskih.

Dan državnosti smo obilježili 31. svibnja. Pogledali smo prezentaciju nakon koje su učenici rješavali dva nastavna listića.

Mjesec lipanj

Svjetski dan oceana obilježili smo 6. lipnja likovnom radionicom Ribe i more (kolaž, flomaster).

Prvi dan ljeta smo obilježili likovnom radionicom Brod na moru - kolaž. Osim toga učenici su rješavali ljetnu križaljku i osmosmjerku.

Posljednji dan u boravku učenicima smo podjelili pohvalnice i zahvalnice. Ostatak dana proveli smo u igrama, druženju i čašćenju.

ŽELIM VAM SVIMA UGODNE, LIJEPE I ZABAVNE LJETNE PRAZNIKE!
ODMORITE SE I VIDIMO SE NA JESEN!

Jasmina Lacković Vukoja