« Lipanj 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
RADIONICE S VOLONTERIMA UČITELJSKOG FAKULTETA
Autor: Valentina Kelkedi, 11. 12. 2017.

Posljednjih mjesec dana učenici Produženog boravka družili su s volonterima Učiteljskog fakulteta iz Čakovca koji su organizirali mnoge zanimljive radionice. Kako nam je bilo i što smo sve radili možete vidjeti na fotografijama.

Radionica: Stop nasilju među djecom!

Obilježili smo i Dan hrvatskog kazališta tako što smo sami osmislili lutkarsku predstavu.

Izrađivali smo i adventski vijenac.

Za našu božićnu jelku studentice su nam izradilie drvene ukrase, a mi smo ih lijepo obojili.

Da bi zahvalili sv. Nikoli na punim čizmicama i ostvarenim željama izradili smo sv. Nikolu od rolica wc papira.

Osim što smo u boravku bili jako vrijedni i puno smo toga izradili i naučili, slobodno vrijeme iskoristili smo za ples i igru.