« Travanj 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
2.d
Veliki čitaju malima
Autor: DANIJELA TOPLIČANEC, 15. 11. 2017.

Završio je još jedan projekt Veliki čitaju malima koji se svake godine provodi u našoj školi povodom Mjeseca hrvatske knjige. Učenice i učenici viših razreda naše škole čitali su tekstove učenicima nižih razreda.

U našem razredu čitali su bajke jer  smo i mi upravo za lektiru čitali Adersenove bajke te nas tako potaknuli da čitamo više i bolje.

Učenici iz 7.a koji  su čitali bili su:  Ana Dukić  koja je čitala  Kraljevnu na zrnu graška,Nika Rodek  čitao je  bajku Kraljević traži prijatelja i  Anja Radović  Ljepoticu i zvijer.

I iz 5.b nam je došlo troje učenika; Leona Janković čitala nam je Djevojčicu sa šibicama,Luka Rodek Carevo novo ruho, a Taša Štefičar ulomak iz Snježne kraljice.

Zahvaljujemo se svim učenicima te  prof.Julijani  Levak koja  je organizirala ovaj projekt.