« Listopad 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
2.d
sajam sigurnosti i prevencije u Čakovcu
Autor: DANIJELA TOPLIČANEC, 15. 9. 2017.

U Čakovcu je ove godine održan Sajam sigurnosti i prevencije s ciljem suzbijanje svih oblika nedopuštenih ponašanja.

Imali smo organiziranu edukacijsku  radionicu na štandu Centara za forenzična ispitivanja, istraživanja i vještačenja Ivan Vučetić. Vidjeli smo razne forenzičarske metode i sredstva za pronalazak i uzimanje tragova s mjesta počinjenja kaznenog djela. Bilo je vrlo poučno i zanimljivo, a svakom učeniku za uspomenu  je napravljen otisak dlana na papir.

Na sajmu smo razgledali  štandove policijskih uprava , vatrogasne postrojbe,Crvenog križa ,gledali vožnju motociklista te čuli mnogo korisnih informacija i savjeta vezanih uz našu sigurnost u prometu i u različitim životnim situacijama.yes