« Listopad 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
Rumunjski štand na krištanovski način
Autor: Veronika Kapelari Horvat, 13. 5. 2015.

Hvala svim mamama i bakama koje su svojim tradicionalnim rumunjskim kolačima uljepšale i zamirisale naš štand na centralnom čakovečkom trgu povodom Dana Europe.

Učenici naše škole aktivno sudjeluju u Erasmus + projektu pa su se i ovaj put uključili u obilježavanje Dana Europe na čakovečkom Trgu Republike. Svojim su plakatima o Rumunjskoj, tradicionalnim pićim i jelima t enošnjama i igrama uljepšali i zašarenili naš štand, dok su se mame i bake poreudile i angažirale u vezi tekućih i jestiivh pitaja, tj. ispekle su tradicionalne rumunsjke prutiće i donijele sok od bazge koji je njihovo tradicionalno piće.Hvala još jednom svim akoji su na bilo koji način pripomogli d anaš štand zasja.....