« Listopad 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
Učenički radovi pohvaljeni na natječaju "Ruža međimurska"
Autor: Veronika Kapelari Horvat, 28. 4. 2015.

U ožujku ove godine, na satu hrvatskog jezika, učenici 2. i 4. razreda pismeno su se izražavali na zavičajnom govoru. Dva smo takva uratka poslali na natječaj "Ruža međimurska" , a poslali smo i jedan likovni rad, sve na temu "Vu šemetinje i šibu živlenje zapleteno"

Na najtječaju "Ruža međimrska", koji se, sada možemo reći, već 2. put, tradicionalno odvija u Donjem Vidovcu, naši su učenici postigli zavidan uspjeh. Obzirom da se radi o likovnom i literarnom  natječaju, a sve zbog njegovanja zavičajne riječi i običaja, poslali smo dva likovna i dva literarna rada, od čeag us dva literarna rada i jedan likovni rad dobili pohvale .To je velik uspjeh za našu malu školu jer je od 60 pristiglih radova, čak troje naših učenika zavrijedilo pohvale.....Čestitke Eni Kopčić, Bruni Mađariću i Josipu Mikolaju!!!!