« Listopad 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
Dan otvorenih vrata u 2. i 4. razredu
Autor: Veronika Kapelari Horvat, 16. 6. 2015.

Mame, tate, djedovi, bake, seke i braća...... svi su bili ponosni na naše đake jer su pokazali što su sve ove školske godine naučili, usvojili i radili.....Svi koji su nas posjetili na Danu otvorenih vrata , mogli su uživati u kratkoj ,ali slatkoj priredbici te mnoštvu likovnih i literarnih radova. ...

Čestitke svim mojim đacima na uspješno savladanom gradivu te njihovim roditeljima što su izdržali još jednu školsku godinu!!!!! Hvala svim roditeljima koji su se uključili u naše projekte i svojim sudjelovanjem obogatili svaku našu priredbu, projekte ili pak sudjelovanje na smotrama i natjecanjima.

Vesele praznike uz obilje sunca i odmora želi vam učiteljica

Veronika