preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

e-Dnevnik

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

PROPISI
Lista linkova je prazna
Foto-galerija

Album: ŠŠD PRVA 2018./2019.
slike sa natjecanja
[1] 2 3 4 Sljedeća Zadnja
Prezentacija
Atletika - 6. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 7/8 Razred / LARA NOVAK, NIKA RODEK, EMA MEDVED, ŽANA KLASIĆ, LANA HORVAT, DORA POTOČNJAK, ELA HORVAT, ANA FERNANDEZ MEKOVEC, VERONIKA HLEBEC, ANA LEVAČIĆ, KARLA NOVAK. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Atletika - 4. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 5/6 Razred / FRANKA KUKOVEC, LEONA JANKOVIĆ, MATEA ČEH, MATEA BOČKAJ, ELENA KOVAČIĆ, NIKOLINA FURDI, KORINA MARIJA LOZIĆ, TAŠA ŠTEFIČAR, LAURA GOLUBIĆ, LEA BARTOLIĆ. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Atletika - 1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 5/6 Razred / ARIJAN VASER, NICO KOVAČ, JAKOV ŠTAMPAR, IVANO RODEK, PARIS POSAVEC, MARTIN KOVAČ, LOVRO NOVAK, LUKA RODEK, LOVRO BEUK, DOMINIK LOZIĆ Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Atletika - 3. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 7/8 Razred / LUKA POVODNJA, MARKO ŠARIĆ, LUKA KOVAČEVIĆ, LEON MICEK, DOMINIK AČIMOVIĆ, JAN SANJKOVIĆ, ROKO STRNAD, NIKOLA TRSTENJAK. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Kros 5/6 Razred - 1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / JAKOV ŠTAMPAR, MARTIN KOVAČ, IVANO RODEK, LUKA RODEK. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 5/...
Preuzmi sliku
Kros 5/6 Razred - 2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / MATEA ČEH, FRANKA KUKOVEC, TAŠA ŠTEFIČAR, VANJA NOVAK.          
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 5/...
Preuzmi sliku
Kros 7/8 Razred - 10. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / LUKA KOVAČEVIĆ, LUKA POVODNJA, MARKO ŠARIĆ, DOMINIK AĆIMOVIĆ. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 7/...
Preuzmi sliku
Kros 7/8 Razred - 9. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / ŽANA KLASIĆ, MORENA MIKULIĆ, LANA HORVAT. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 7/...
Preuzmi sliku
Stolni Tenis -1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / MATTEO DEMARIO ČASNI, MATIJA STRBAT, ANTONIO BODALEC, DENIS TOPLEK. Voditelj: Marinko Horvat, Prof.
Stolni ...
Preuzmi sliku
Stolni Tenis - Županijsko Natjecanje / KEONA CHIARA ČASNI, SABRINA ŠIMUNKOVIĆ MEZNARIĆ, HANA JURINEC, FRIDA KRALJIĆ. Voditelj: Marinko Horvat, Prof.
Stolni ...
Preuzmi sliku
Plivanje - 4. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / MIRTA ŠMITRAN, HANA VEINOVIĆ, LARA KENJEREŠ, NIKA RODEK, EMA MEDVED. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Plivanj...
Preuzmi sliku
Plivanje - 2. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / BENJAMIN HORVAT, KARLO HORVAT, DOMINIK DUKIĆ, BORNA BIČAK, DENI JANČI, TIN JANČI, FILIP KITANOVIĆ, DOMINIK LOZIĆ, MATIJA TROPŠA. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Plivanj...
Preuzmi sliku



[1] 2 3 4 Sljedeća Zadnja


preskoči na navigaciju