preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

e-Dnevnik

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

PROPISI
Lista linkova je prazna
Foto-galerija

Album: ŠŠD PRVA 2017./2018.

[1] 2 3 4 Sljedeća Zadnja
Prezentacija
Čakovec, 11.10.2017. Atletika
Čakovec...
Preuzmi sliku
Atletika - 1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 5/6 Razred / EMILY VUK, ANA FERNANDEZ MEKOVEC, MORENA MIKULIĆ, DORA HORVAT, VIDA HAČEK, KARLA NOVAK, NIKOLINA FURDI, LEONA JANKOVIĆ, EMA NOVAK, KLARA KOLAC.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Atletika - 1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 5/6 Razred / LUKA POVODNJA, FRAN JANUŠIĆ, JAKOV ŠTAMPAR, JURA RODEK, MIHAEL GUNC, VITO HOZJAN, EDISON BINAJ, PARIS POSAVEC, NICO KOVAČ.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Atletika - 4. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 7/8 Razred / LARA NOVAK, KATJA HUZJAK, PETRA KRŽINA, LANA HORVAT, DORA POTOČNJAK, ELA HORVAT, SAMANTHA BERDIN, EMA MEDVED, NIKA RODEK.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Atletika - 9. Mjesto Na Županijskom Natjecanju 7/8 Razred / MARKO ŠARIĆ, DOMINIK ŠTAJEREC, PETAR OVČAR, MARIN JURINEC, FILIP MOLNAR, JAN SANJKOVIĆ, ROKO STRNAD NIKOLA TRSTENJAK LEON MICEK, VITO KOSTEL.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Atletik...
Preuzmi sliku
Kros 5/6 Razred - JAKOV ŠTAMPAR, LUKA POVODNJA, MIHAEL GUNC, FRAN JANUŠIĆ.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 5/...
Preuzmi sliku
Kros 5/6 Razred - MORENA MIKULIĆ, VIDA HAČEK, FRIDA KRALJIĆ, EMILY VUK. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 5/...
Preuzmi sliku
Kros 7/8 Razred - PETRA KRŽINA, KATJA HUZJAK, NIKA RODEK, EMA MEDVED. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 7/...
Preuzmi sliku
Kros 7/8 Razred - PETAR OVČAR, DOMINIK ŠTAJEREC, JAN SINKOVIĆ, DOMINIK AĆIMOVIĆ. Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Kros 7/...
Preuzmi sliku
Judo -3. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / Karlo Posedi, Neven Horvat, Danijel Posedi, Fran Medlobi, Jan Gregorec, Simon Kovačić.
Voditelj: Matija Horvat, Prof.
Judo -3...
Preuzmi sliku
Šah - 1. Mjesto Na Županijskom Natjecanju / JAKOV ŠTAMPAR, LOVRO PERGAR, IVAN NIKOLIĆ, LUKA POVODNJA, DOMINIK VIDOVIĆ, NICO KOVAČ, KARLO  HREN. Voditelj: Boris Jeđud.
Šah - 1...
Preuzmi sliku
Odbojka 7/8 Razred - DAVID PARTLIĆ, MARIN JURINEC, FRAN BELOVIĆ, MATKO LEGEN, FILIP NOVAK, DENI PEČARKO, DOMINIK ŠTAJEREC, ANTONIO SRPAK, LEON VAJDA, MIHAEL SOLAR, VITO HOZJAN.
Voditelj: Marinko Horvat, Prof.
Odbojka...
Preuzmi sliku



[1] 2 3 4 Sljedeća Zadnja


preskoči na navigaciju