« Lipanj 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
Erasmus kutak
Autor: Ivana Ružić, 6. 3. 2018.

Učenici 3. a i 4.a razreda  l. osnovne škole Čakovec, započeli s s nastavom u novo uređenoj učionici. Tijekom zimskog odmora obnovljeni su zidovi i stolarija i postavljen je moderan i funkcionalan namještaj prilagođen uzrastu i potrebama nastave. Učenici sada rade u vedrom i poticajnom prostoru.

Uredili su Erasmus kutak u kojem su izloženi predmeti dobiveni od učenika i učitelja iz zemalja partnera Erasmus projekata naše škole. Ti nas predmeti podsjećaju na lijepe trenutke druženja prilikom posjeta gostiju iz različitih europskih zemalja našem gradu i našoj školi. U zajedničkim kreativnim radionicama nastali su likovni radovi koji sada krase naše police. Mnoge su radove naši prijatelji erasmusovci ponijeli sa sobom kao uspomenu na ovakva vrijedna druženja u kojima razvijamo plodnu suradnju i razmjenu iskustava u različitim područjima obrazovanja.