« Travanj 2018 »

ŠKOLSKI DOKUMENTI
DJEČJI FORUM ZMAJIĆI

NOVA DJEČJA GRADONAČELNICA

Autor: Ivana Ružić, 16. 3. 2012.

Na sjednici Dječjega gradskog vijeća Grada Čakovca održanoj 9. studenog 2011. u vijećnici Grada Čakovca trećom dječjom gradonačelnicom Čakovca imenovana je Antonija Mrla iz II. OŠ Čakovec, a voditeljicom Dječjega vijeća u školskoj godini 2011./2012. Marta Novak, učiteljica u II. OŠ Čakovec.

Sjednici je prisustvovalo 18 dječjih vijećnica iz vijećnika iz 6 čakovečkih osnovnih škola (I., II. i III. OŠ Čakovec, Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec, OŠ Kuršanec i OŠ Ivanovec), voditeljice dječjih foruma, ravnateljica Centra za socijalnu skrb Suzana Belović te pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Čakovca Slobodan Veinović.

Nakon što je dosadašnja voditeljica Dječjega vijeća Zvonka Rakuša zahvalila svim vijećnicima i njihovim voditeljicama na dobroj suradnji, prisutnima se obratila Antonija Mrla rekavši da je počašćena što joj je ukazano povjerenje te je najavila da će plan i program rada Vijeća u tekućoj školskoj godini predstaviti na sljedećoj radnoj sjednici, koja će se održati tijekom studenog.