« Ožujak 2017 »

7. SUSRET MREŽE ŠKOLA BEZ NASILJA
Autor: Emilija Žitnjak, 13. 5. 2014.

U četvrtak 12. svibnja 2014.g u Osnovnoj školi Kuršanec održan je 7. Susret Mreže škola bez nasilja Međimurske županije. Na susretu je bila prikazana edukativna predstava „Nasilje, za nasilje nema opravdanja“. Glumci su na zabavan način prikazali taj veliki problem – nasilje, počevši od obiteljskog pa do vršnjačkog. Svima su nam prenijeli čvrstu poruku da nasilje nije rješenje, već bi probleme trebali rješavati na miran način, tj. razgovorom. Nakon predstave uz skromnu zakusku bilo je organizirano druženje sudionika.

Katja, Pavla i Vinka, 7.b

Katja, Pavla i Vinka, 7.b