« Kolovoz 2020 »

ANKETA Saveza društva "Naša djeca" za roditelje/staratelje
Autor: Emilija Žitnjak, 7. 4. 2020.

Objavljejem e-mail u cijelosti:

Dragi naši stručni suradnici, prijatelji, roditelji,

Savez društava "Naša djeca" pripremio je anketu za roditelje i naše fejs prijatelje, koju možete podijeliti dalje s FB stranice Saveza DND na:     https://www.facebook.com/savezdnd/

ili je popuniti na poveznici

Zanima nas kako su se roditelji (i djeca) snašli u učenju, radu od kuće, igri, ograničenim uslugama i tretmanima te općenito u svakodnevnici.

Savez društava "Naša djeca" Hrvatske pripremio je ovu anonimnu anketu s ciljem da upoznamo potrebe roditelja i njihove djece, a Savez DND i brojna Društva "Naša djeca" dobit će  smjernice za djelovanje u ovom razdoblju.

Ukoliko ste u mogućnosti odvojiti vrijeme i osobno je popuniti, kao i podijeliti ovu anketu među svojim prijateljima/poznanicima roditeljima.

Najljepše molimo popunjavanje ove ankete do ponedjeljka 13. travnja 2020.

Savez društava "Naša djeca" Hrvatske

MATliga

Odličan početak MATlige

Dana 9.10. 2019. godine učenici naše škole prvi puta su sudjelovali u navedenoj ligi. MATliga je ekipno natjecanje koja je osmišljena za učenike osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske. Cilj lige je popularizirati matematiku, motivirati učenike, poticati ih na zajedništvo i timski rad. Prvim kolom natjecanja obuhvaćeno je bilo 158 škola s ukupno 2 772 učenika. I.OŠ Čakovec predstavljalo je 8 ekipa u dvije kategorije.

Četvorka u sastavu Maja Slaviček (5.r), Korana Drakulić (6.r), Klara Kolac (7.r) i Viktor Gombar (8.r) (mentorice Tanja Debelec, Karla Mikec i Sanja Murk) osvojila je 1. mjesto od ukupno 58 ekipa i zasjela na vrh tablice.

U natjecanju u parovima najuspješniji su bili učenici 3.r NSR Jakov Bužić i Roko Igrec (mentorica Branka Hranjec) s osvojenim 1. mjestom od ukupno 89 ekipa.

Učenici David Koštarić i Eva Radiković iz 4.r NSR (mentorica Alexandra Sašek-Strbad) osvojili su odlično 12. mjesto od ukupno 113 ekipa.

Djevojke iz 4.d - Tesa Trbović i Ema Rodiger (mentorica Danijela Topličanec) osvojile su 59. mjesto.

Petaši Saša Ovčarić i Fran Ivan Marić (mentorica Tanja Debelec) osvojili su 29. mjesto od 185 ekipa.

Dečki iz šestih razreda - Lovro Gašparić i Gabrijel Murk (mentorica Sanja Murk) osvojili su 44. mjesto od 168 ekipa.

Sedmašice u sastavu Lorena Janković i Matea Bočkaj (mentorica Tanja Debelec) osvojile su 48. mjesto od ukupno 111 ekipa.

Denis Toplek i Antonijo Srpak predstavljali su osmaše (mentorica Karla Mikec) i osvojili 18. mjesto od ukupno 128 ekipa.

Čestitke svim matematičarima na uloženom trudu i postignutim rezultatima.