« Srpanj 2020 »

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE
Autor: Emilija Žitnjak, 7. 9. 2019.

Nastavna godina 2019./ 2020. počinje u ponedjeljak, 9. rujna. Učenici A smjene imaju nastavu ujutro, a B smjene poslije podne. Učenici 2. do 8. razreda matične škole dolaze u školu po smjenama i imat će po tri školska sata.

A smjena:

1.a, 2.a,b, 3.a,b, 4.a,b, 6.a,b,c,d,e, 8.a, b, c, d

B smjena:

1.b,c, 2.c,d, 3.c, 4.c,d, 5.a,b,c,d, 7.a,b,c,d

NOVO SELO ROK

1. i 3. razred- nastava ujutro

2. i 4. razred- nastava u 12,40

Svi učenici petog razreda u 13,30 okupit će se u novoj sportskoj dvorani i bit će raspoređeni po odjelima. Učenici trebaju sa sobom ponijeti školske torbe (dobit će udžbenike).

Svi učenici moraju sa sobom imati papuče za učionicu ( ne tenisice!)!

Učenici sedmog razreda također trebaju uzeti torbe sa sobom.

Učenici - putnici iz Mihovljana, Novog Sela Rok i Krištanovca čekaju školski autobus u uobičajeno vrijeme na uobičajenim stanicama.

Produženi boravak počinje s radom u ponedjeljak, 9. rujna, a školska užina bit će od srijede, 11. rujna.

VAŽNO ZA UČENIKE PRVOG RAZREDA

Prvog nastavnog dana učenici prvog razreda dolaze u školu u sljedeće vrijeme:

KRIŠTANOVEC u 10 sati

NOVO SELO ROK u 11 sati

ČAKOVEC u 17 sati u staru sportsku dvoranu

Nastavu po smjenama učenici polaze od utorka, 10. rujna!

Molimo roditelje prvašića da sa sobom uzmu školske torbe jer će dobiti udžbenike.

Svim učenicima i njihovim roditeljima želimo sretan i uspješan početak nove školske godine!

MATliga

Odličan početak MATlige

Dana 9.10. 2019. godine učenici naše škole prvi puta su sudjelovali u navedenoj ligi. MATliga je ekipno natjecanje koja je osmišljena za učenike osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske. Cilj lige je popularizirati matematiku, motivirati učenike, poticati ih na zajedništvo i timski rad. Prvim kolom natjecanja obuhvaćeno je bilo 158 škola s ukupno 2 772 učenika. I.OŠ Čakovec predstavljalo je 8 ekipa u dvije kategorije.

Četvorka u sastavu Maja Slaviček (5.r), Korana Drakulić (6.r), Klara Kolac (7.r) i Viktor Gombar (8.r) (mentorice Tanja Debelec, Karla Mikec i Sanja Murk) osvojila je 1. mjesto od ukupno 58 ekipa i zasjela na vrh tablice.

U natjecanju u parovima najuspješniji su bili učenici 3.r NSR Jakov Bužić i Roko Igrec (mentorica Branka Hranjec) s osvojenim 1. mjestom od ukupno 89 ekipa.

Učenici David Koštarić i Eva Radiković iz 4.r NSR (mentorica Alexandra Sašek-Strbad) osvojili su odlično 12. mjesto od ukupno 113 ekipa.

Djevojke iz 4.d - Tesa Trbović i Ema Rodiger (mentorica Danijela Topličanec) osvojile su 59. mjesto.

Petaši Saša Ovčarić i Fran Ivan Marić (mentorica Tanja Debelec) osvojili su 29. mjesto od 185 ekipa.

Dečki iz šestih razreda - Lovro Gašparić i Gabrijel Murk (mentorica Sanja Murk) osvojili su 44. mjesto od 168 ekipa.

Sedmašice u sastavu Lorena Janković i Matea Bočkaj (mentorica Tanja Debelec) osvojile su 48. mjesto od ukupno 111 ekipa.

Denis Toplek i Antonijo Srpak predstavljali su osmaše (mentorica Karla Mikec) i osvojili 18. mjesto od ukupno 128 ekipa.

Čestitke svim matematičarima na uloženom trudu i postignutim rezultatima.