« Studeni 2018 »

e-škole

Akademija za roditelje A+
Autor: Emilija Žitnjak, 24. 10. 2018.

Akademija za roditelje A+

ciklus edukativnih predavanja i radionica za roditelje

Akademija za roditelje A+ naziv je ciklusa edukativnih predavanja i radionica za roditelje u organizaciji Društva psihologa Varaždin. Prvi se puta ciklus održao ovog proljeća, a uskoro kreće nova sezona koja je tematski namijenjena roditeljima djece predškolske dobi.

Cilj svake radionice je osigurati mjesto i vrijeme za razmjenu informacija, znanja i vještina koje unaprjeđuju roditeljski odnos s djetetom i poboljšavaju obiteljsko ozračje. Sudionici će kroz ciklus bolje upoznati sebe kao roditelje, čuti nešto više o roditeljstvu na dobrobit djeteta, socio-emocionalnom razvoju i potrebama djece te načinima njihovog zadovoljavanja, odgojno-učinkovitoj komunikaciji, pozitivnim načinima discipliniranja djeteta i još mnogo toga! Fokus radionica je na usvajanju i iskustvenoj primjeni novostečenih roditeljskih vještina, uz razmjenu dojmova i iskustva te međusobnom osnaživanju.

Radionice će se odvijati kroz šest subota u jutarnjim terminima, od studenog 2018. do veljače 2019. Predviđeno vrijeme trajanja radionica je 2 – 2,5 h. Cijena ciklusa iznosi 750 kn. Detaljnije informacije možete pronaći na facebook stranici

Prva radionica održat će se 3. studenog  2018. Prijave se primaju putem e-maila, zaključno s 31. listopadom 2018. Broj mjesta je ograničen.

E-mail adresa za prijave: azra.akademijavz@gmail.com

Pozivamo vas na zajedničko traganje za najboljim odgovorima na odgojne potrebe vaše djece. Dobro došli!