« Travanj 2017 »

DAN OBITELJI U PŠ KRIŠTANOVEC
Autor: Ivana Ružić, 9. 6. 2014.

Krajem mjeseca svibnja svake se godine u PŠ Krištanovec obilježava Dan obitelji, Tako je i ove godine posebna pažnja bila posvećena tome danu, na drugačiji način od dosadašnjih. Na satu razrednog odjela učenici 1. i 3. razreda likovnim su izražavanjem pokušavali dočarati kako je to kad se zajedno blaguje. Glavni motiv nije bio blagdanski stol, niti što je bilo u tanjuru, već je najveći naglasak bio na dragim osobama koje sjede za stolom. svaki od crteža je pomno pregledan, objašnjen i popraćen osmjesima učenika koji su s velikim oduševljenjem objašnjavali da je obitelj najvažnija i najsretnija zajednica u kojoj je lijepo odrastati i živjeti te da im je nemoguće zamisliti da se jednog dana probude, a da njihovih članova obitelji nema kraj njih... Koliko su bili uspješni u likovnom izražavanju, prosudite sami...

GALERIJA FOTOGRAFIJA