« Svibanj 2017 »

NATJEČAJ ZA NAJBOLJU UČENIČKU FOTOGRAFIJU, LIKOVNI I MULTIMEDIJALNI RAD: „SIGURNOST I MOBILNOST ZA SVE“
Autor: Ivana Ružić, 4. 3. 2014.

Tema: Sigurnost i mobinost u prometu

Natječaj ima cilj poticati, razvijati i jačati podučavanje i učenje o sigurnosti u prometu i održive mobilnosti, prepoznavanje opasnih i problematičnih situacija u prometu  te podizanje svijesti o sigurnom i odgovornom ponašanju  u prometu među mladima.

Propozicije:

U natječaju mogu sudjelovati učenice i učenici osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Broj sudionika u natječaju iz pojedine škole nije ograničen.

Natječaj se provodi u tri kategorije:

·         fotografija,

·         likovni rad i

·         multimedijalni rad.

Fotografija

Svaki sudionik - učenik može sudjelovati s najviše pet fotografija, crno-bijele ili u boji. Fotografije moraju biti formata 21x15 cm (15x21 cm).

Likovni rad

Svaki sudionik - učenik može sudjelovati s najviše dva likovna rada u svakoj  tehnici i grafičkom formatu.

Fotografije i likovne radove je potrebno poslati poštom na sljedeću adresu:

I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC

Kralja Tomsilava 43

40 000 Čakovec

„za natječaj Sigurnost i mobilnost za sve“

i u digitalnom obliku na e-mail adresu:

sigurnost.mobilnost@gmail.com

Svaka fotografija i likovni rad na poleđini moraju sadržavati podatke o autoru:

• ime i prezime
  • naziv fotografije/likovnog rada
  • naziv i adresu škole
  • ime i prezime voditelja – mentora

Multimedijalni rad

Multimedijalni rad (video, strip, multimedijalni plakat, mentalna mapa, računalna igra i sl.) učenici mogu izraditi samostalno ili u skupini. Multimedijalni rad potrebno je objaviti na Internetu (web stranice škole, youtube ili sl.) te poslati poveznicu sa imenima i prezimenima autora rada, razredom, imenom škole i mentorom na:

sigurnost.mobilnost@gmail.com

Radove će ocjenjivati stručni žiri, izabrati za izložbu te  donijeti odluku o nagrađenim radovima. Izabrani radovi bit će izloženi na izložbi u Čakovcu, a svi radovi će biti objavljeni na web stranicama natječaja. Autorima najboljih radova bit će dodjeljene pohvale i nagrade.

Rok za dostavu radova je 28. ožujka 2014. godine.

Svi sudionici natječaja biti će obavješteni o točnom datumu i mjestu otvorenje izložbe. Za sve dodatne informacije možete se obratiti e-mail adresu: sigurnost.mobilnost@gmail.com i ivana.ruzic@skole.hr

Mrežne stranice projekta:

Pratite nas na: