« Ožujak 2017 »

VIDEOKONFERENCIJSKI SASTANAK S PROF. MILUNOM - NAJZABAVNIJIM INTERNET PROFESOROM
Autor: Ivana Ružić, 15. 1. 2014.

Besplatno znanje, pogotovo iz najtežeg predmeta matematike, hrvatskim učenicima i studentima je neprocjenjivo. Profesor Toni je predavač na Sveučilišnom odjelu za stručne studije u Zagrebu. No on je i najzabavniji internet profesor, jer lekcije iz matematike snima kamerom i stavlja na internet. Zbog besplatne pomoći tisućama učenika i studenata dobio je nagradu Ponos Hrvatske.

Danas ima svoju stranicu pod nazivom ‘Where math is fun’ na kojoj se nalaze lekcije za studente i učenike srednjih i osnovnih škola.

Učenici naše škole videokonferencijskim sastankom upoznali su profesora Tonija. Zabavili se učeći tehnike indijskog, japanskog i vedskog množenja, ali saznali i da profesor Toni nije skupljao samo petice iz matematike te da u slobodno vrijeme puno putuje. Ovo druženje su pripremile učiteljice matematike Tanja Debelec i Željka Kraljić te učiteljica informatike Ivana Ružić.