« Lipanj 2017 »

OBAVIJEST RODITELJIMA
Autor: Emilija Žitnjak, 12. 9. 2013.

Na sjednici Učiteljskog vijeća održanoj 11. 9. 2013. godine donesena su sljedeća pravila:

1.    Roditelji koji prate djecu u školu i dolaze po njih nakon završetka nastave, trebaju djecu ostaviti/ dočekati ispred škole. Djeca sama odlaze do učionice.

2.    Roditelji učenika prvog razreda mogu djecu pratiti do učionice prva tri tjedna, a nakon toga i za njih vrijedi 1. pravilo.

3.    Za sve  informacije o učenicima roditelji koriste sat za primanje roditelja. Samo u hitnim slučajevima roditelj se može obratiti učitelju izvan sata primanja.

4.    U prostorima škole nije dozvoljena upotreba mobitela.

Također skrećemo pozornost roditeljima da od početka ove školske godine vrijedi zabrana zaustavljanja automobila ispred i neposredno ispred/ iza glavnog ulaza u I.OŠ. Pri korištenju sporednog ulaza molimo vozače da ne zaustavljaju vozila tako da ometaju djelatnicima škole pristup parkiralištu.

Ravnateljica škole:

Nevenka Šopar