« Rujan 2020 »

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE
Autor: Emilija Žitnjak, 31. 8. 2020.

Nastava u šk. godini 2020./ 2021. počinje u ponedjeljak, 7. rujna.

U skladu s preporukama ZZJZ Međimurske županije i Ministarstva znanosti i obrazovanja, tijekom epidemije, nastava će se odvijati na sljedeći način:

Svi razredni odjeli imaju matičnu učionicu.

Ulazak učenika u školu organizirat će se na tri ulaza. Ulaz broj 1 je ulaz za sportsku dvoranu, ulaz broj 2 je ulaz u školu s dvorišne strane, ulaz broj 3 je ulaz u školu s Ulice kralja Tomislava.  Svaki razredni odjel imat će propisano na koji ulaz ulazi.

Početak nastave u razrednoj i predmetnoj nastavi bit će pomaknut za 15 minuta.

Razredna nastava počinje s nastavom u 7,30 i 13,30.

Predmetna nastava počinje s nastavom u 7,15 i 13,15.

A smjena ( učenici 1. a, b; 2. a; 3. a, b; 4. a, b; 5. a, b, c, d; 7. a, b, c, d, e) 7. rujna počinje s nastavom ujutro.

B smjena (učenici 1. c, d; 2. b, c; 3. c, d; 4. c; 6. a, b , c, d; 8. a, b, c, d) 7. rujna počinje s nastavom poslije podne.

Prvog nastavnog dana učenici će imati tri nastavna sata (dva sata SR i jedan sat predmeta kojeg predaje razrednik dotičnog odjela). Molimo učenike da sa sobom ponesu školske torbe i papuče za učionicu.

Učenici koji su se javili zbog preseljenja u našu školu, prvog nastavnog dana donose u školu svjedodžbu završnog razreda. Izuzetno prvog nastavnog dana u školu mogu doći u pratnji jednog roditelja.

Učenici nižih razrednih odjela u zajedničkim prostorijama škole (hodnici, toalet…) obavezno nose zaštitne maske.

Učenici viših razrednih odjela zaštitne maske nose cijelo vrijeme tijekom boravka u školi.

Roditelji koji ulaze u prostor škole, također obavezno nose zaštitne maske.

Molimo roditelje i učenike da redovito prate obavijesti na web stranici škole (naknadno će biti objavljene detaljne upute) i postupaju u skladu s njima.

VAŽNO ZA UČENIKE PRVOG RAZREDA

Prvog nastavnog dana, izuzetak su učenici prvog razreda, koji 7. rujna u školu dolaze u pratnji samo jednog roditelja na ulaz broj 3 prema sljedećem rasporedu:

1. a i b- u 11 sati

1. c i d- u 17 sati