« Travanj 2020 »

Autor: Emilija Žitnjak, 23. 3. 2020.

Poštovani roditelji/staratelji i učenici,

zbog sprječavanja širenja bolesti COVID-19 uzrokovane virusom SARS-CoV-2

I. osnovna škola Čakovec neće raditi izravno sa strankama, osim ako je to nužno potrebno zbog specifičnog djelokruga rada škole.

Za sve neodgodive potrebe i zahtjeve učenici, roditelji i ostale stranke dužne su se prethodno obratiti školi na e-mail adresu škole:

ured@os-prva-ck.skole.hr ili tajnice: emilija.zitnjak@gmail.com te  na mobitel 095 299 77 77 radnim danom u vremenu od 8 do 12 sati.

U slučaju da roditelji namjeravaju poslati učenike razredne nastave u školu, ako oba zaposlena roditelja nemaju drugu mogućnost zbrinjavanja djece, dužni su, radi pravovremene organizacije prihvata učenika i koordinacije s učiteljima, o tome najkasnije dan ranije do 10 sati obavijestiti razrednika u skladu s uputom razrednika o načinima komuniciranja i školu putem e-mail adrese:  ured@os-prva-ck.skole.hr.

Molim da roditelji/staratelji upozore djecu da se ne okupljaju na školskim igralištima jer su zabranjena i zatvorena za korištenje.

Čuvajte svoje zdravlje i ostanite doma!

Ravnatelj: Siniša Stričak, prof.

Odluke pod "opširnije"

Priloženi dokumenti: