preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

e-Dnevnik

KEEP INVEST DONATE SPEND

 

 

 

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

 

 

 

 

 

Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
DAN OTVORENIH VRATA
Autor: Ivana Ružić, 24. 10. 2019.

Povodom 150. obljetnice državne škole, 29. listopada 2019. organiziramo Dan otvorenih vrata. 

 

I. osnovna škola Čakovec

Izložba povijesnih fotografija (Višnja Matotek, Mario Šestak)

Potraga za blagom (voditeljica: Ivana Ružić) u školskom dvorištu u 11:30

Igre naših baka (voditeljice: Vesna Horvat i Draženka Rob) u učionici 4.a/4.b u 11:30 

Lutkarska radionica (voditeljice: Danijela Topličanec i Jasminka Štefić) u maloj dvorani u 11:30 

Glazbena radionica (voditeljice: Slavica Pospiš i Snježana Drabić) u učionici 1.a/1.b u 11:30 

Čitaonica i bajkaonica – čitanje stare knjige „Sunce na prozorčiću“ (voditeljice: Marija Toplek i Draženka Blažeka) u učionici 2.b/2.c u 11:30 

Tradicionalne igre (voditeljice: Helena Slamek i Tanja Žganec) u učionici 2.a/2.d u 11:30

Ručni radovi (voditeljice: Anita Vadas, Velimira Vinković, Boris Jeđud) u učionici 3.a/3.c u 11:30 

Izrada straničnika za knjige i bedževa s reljefnim prikazom škole (voditeljice: Željka Perko i Dragica Pongrac) u školskoj knjižnici u 11:30 

Festival modela škole u Minecraftu (voditeljica: Ivana Ružić) u učionici informatike u 12:00

Književna večer (voditeljice: učiteljice hrvatskoga jezika) u učionici Hrvatskog jezika 2, u 17:30 sati

Izrada sapuna (voditeljice: Renata Najman, Danijela Perenc-Jaušovec, Tanja Debelec, Janja Frančić) u učionici kemije u 11:30 

Razvijanje socijalnih vještina (voditeljice: Dubravka Kečkeš i Ivana Ričko Borović) u učionici 4.c/3.b u 11:30 

Likovna radionica plastičke teksture (voditeljica: Ela Vujnović) u učionici likovne kulture u 11:30 

 

PŠ Novo Selo Rok

Bajkaonica (voditeljice: Marijana Vrbanec, Branka Hranjec) od 13:30 - 14:14

Stare igre (voditeljica: Zdenka Buljan) od 9:30 - 10:15

Likovna radionica (voditeljica: učiteljica Alexandra Sašek-Strbad) od 9:30 - 10:15

 

PŠ Krištanovec

Tematski dan - izložba (Aleksandra Pospišil i Danijela Vuković) od 9:30 - 12:00

 

DOBRO DOŠLI!






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju