preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Čakovec

Login
e-Škole

 

 

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

 

 

 

 

Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
I.OŠ na Mathemi u Koprivnici
Autor: TANJA DEBELEC, 24. 5. 2017.

Dana 19. svibnja 2017. u Koprivnici u Osnovnoj školi "Braća Radić" je održano ekipno natjecanje iz matematike "Mathema" koje je okupilo 1068 učenika osnovnih škola s područja 14 hrvatskih županija. Cilj ovog natjecanja je poticanje logičkog mišljenja i matematičkih sposobnosti kod učenika te popularizacija matematike.
Brojčano najbrojniji i izgledom najzanimljiviji,  28 ekipa s ponosom je predstavilo I. oš Čakovec.  Najuspješniji, u velikoj konkurenciji od 70 ekipa, petaši Viktor Gombar, Denis Toplek i Antonio Srpak osvojili su prvo mjesto!

Čestitke svim ekipama nižih i viših razreda te njihovim mentorima jer su ostvarili zavidne rezultate između 365 prijavljenih ekipa.

Postignute rezultate svih učenika pogledajte pod opširnije.


U kategoriji TRI sudjelovalo je 49 ekipa.
VATRENI, mentor Tanja Žganec
Dukić Dominik, Panić Vito, Lukman Todor,  19. mjesto
SUPERMATKIĆI, mentor Tanja Žganec
Novinščak Roko, Mihoci Aleksandra, Veselko Helena, 21. mjesto
NEPOBJEDIVI, mentor Tanja Žganec
Krištofić Hana, Skender Lucija, Korent Luka, 47. mjesto
KIKIĆI, mentor Tanja Žganec
Nedeljko Patrik, Zdolec Eva Marija, Blažon Leon, 49. mjesto

U kategoriji ČETIRI sudjelovalo je 68 ekipa
LUMENI, mentori Branka Hranjec, Boris Jeđud
Horvat Benjamin, Štampar Jakov, Vidović Dominik, 19.mjesto

LOVCI NA POBJEDU, mentor Velimira Vinković                                       Janković Leona, Štefičar Taša, Martinjak Matej, 55.mjesto         FANTASTIČAN TRIO, mentor Velimira Vinković 
Bočkaj Matea, Kolac Klara, Nikolić Ivan, 57.mjesto

U kategoriji PET sudjelovalo je 70 ekipa.
BRZI I ŽESTOKI 1, mentor Željka Kolar
Gombar Viktor, Toplek Denis, Srpak Antonio, 1.mjesto
EINSTEINOVCI, mentor Željka Kolar
Medved Emanuel, Mesarić Melani, Turk Vedran, 15.mjesto
TELETABISI, mentor Željka Kolar
Ema Novak, Jakov Marčec, Jakov Novinščak, 20.mjesto
BRZI I ŽESTOKI 2, mentor Željka Kolar
Hozjan Vito, Novak Dorotea, Lukman Domagoj, 37.mjesto
5BMATEMATIČARI, mentor Aleksandar Jerosimić
Časni Keona Chiara, Jambrečić Goran, Resman Žan, 58.mjesto
KIKIRIKIĆI, mentor Željka Kolar
Krištofić Bruno, Debelec Martin, Klasić Teo, 69.mjesto

U kategoriji ŠEST sudjelovale su 73 ekipe.
VETAŠADE, mentor Tanja Debelec
Gašparić Dora, Klasić Žana, Slaviček Ema, 6.mjesto
TROKUTIĆI, mentor Tanja Debelec
Šincek Irina, Vranović Ivana, Bodalec Antonio, 26.mjesto
TEAM KALKULATOR, mentor Željka Kolar
Grula Petra, Benčik Ivan, Strnad Roko, 39.mjesto
BOROVNICE, mentor Tanja Debelec
Kovačić Josipa, Dominić Dea, Jambrošić Marko, 46. mjesto
PROFESIONALIZAM, mentor Tanja Debelec
Blažić Domagoj, Mađarić Roko, Vajda Leon, 60.mjesto
NEJEDNADŽBE, mentor Željka Kolar
Anja Kovačić, Golub Andro, Šiljak Venera, 62.mjesto
JAKA TROJKA, mentor Željka Kolar
Levačić Mura Kostel Vito, Šmitran Mirta, 69.mjesto

U kategoriji SEDAM sudjelovalo je 46 ekipa.
EPSILON7C, mentor Sanja Murk
Kovačić Jelena, Novak Filip, Vidović Lovro, 16.mjesto
PONOSNI SPONZOR, mentor Aleksandar Jerosimić
Petek Noa, Topličanec Kristijan, Jambrošić Vito, 17.mjesto
OMEGA7CD, mentori Sanja Murk, Aleksandar Jerosimić
Daniels Ella Louise, Novinščak Ana, Zanjko Karla, 42. mjesto

 

U kategoriji OSAM sudjelovalo je 50 ekipa.
EUKLID, mentor Tanja Debelec
Horvat Paula, Dolenec Josip, Lukovnjak Noah, 7.mjesto
OPSEG, mentor Tanja Debelec
Kranjec Ema, Percač Kristina, Novoselc Mirna, 36. mjesto
AUTO, mentor Tanja Debelec
Vincetić Željka, Sirc Nensi, Frančić Lucija, 32.mjesto
SUNCE, mentor Tanja Debelec
Janković Miša, Vidović Lana, Pečarko Nela, 40. mjesto





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju