« Svibanj 2017 »

IZBOR ZA LOGO PROJEKTA
Autor: Ivana Ružić, 12. 12. 2016.

Učenici iz 6 partnerskih škola iz Portugala, Rumunjske, Turske, Litve, Cipra i Hrvatske pozvani su da kao dio projektnih aktivnosti samostalno osmisle i izrade logo projekta Ecological literacy koji će biti zaštitni znak projekta tijekom dvogodišnje provedbe i kasnije u diseminaciji.

Učitelji i učenici I. osnovne škole Čakovec, radosno su prionuli osmišljavanju i izradi vlastitih loga vodeći se glavnom vodiljom projekta 3R (reduce - reuse - recicle), koristeći prirodne materijale, vodeći se idejom o potrebi razvoja svijesti o važnosti očuvanja prirode.

U svakoj partnerskoj školi odabrana su tri najbolja učenička rada koja su prezentirana na transnacionalnom sastanku u Sibiu. Iz naše škole u Sibiu su otputovali slijedeći radovi:

Matteo Demario Časni, 2.a

mentorica Slavica Pospiš

Elena Šarić, 2.d

mentorica Jasminka Štefić

Nela Levačić, 3.a

mentorica Draženka Blažeka

Najboljim logo odabran je rad učenika sa Cipra:

Zahvaljujemo i čestitamo svim učenicima i mentorima na trudu i uspješnom radu!