« Ožujak 2017 »

Amaterski radovi učenica na Petrijanec Amateur Film Festivalu
Autor: Marta Kolar, 9. 6. 2016.

Učenice 7. a i b razreda: Laura Novak, Lucija Tot, Mia Luka Vincetić, Dina Bašek, Nika Jaušovec, Petra Krčmar i Nika Žganec s učiteljicom njemačkog jezika Gordanom Ovčar sudjelovale su 3. i 4. lipnja na 4. PAFF-u (Petrijanec Amateur Film Festival), predstavljajući svoje amaterske filmske radove napravljene u sklopu nastave njemačkog jezika.

Prvog dana Festivala učenice su sudjelovale na radionicama montaže i animacije u Osnovnoj školi Petrijanec, koje su vodile studentice Likovne akademije iz Zagreba.

Drugog dana u kinu Galerija Varaždina prikazivani su radovi svih sudionika Festivala.

Osim što su se dobro provele i zabavile, učenice su se upoznale s novim tehnikama izrađivanja amaterskih filmova te imale priliku samostalno izraditi film.