« Ožujak 2017 »

Županijska razina Natjecanja mladih tehničara 2016. - REZULTATI
Autor: Marta Kolar, 7. 3. 2016.

Graditeljska škola Čakovec bila je domaćin Natjecanja mladih tehničara na županijskoj razini koje se održalo 4. ožujka 2016. Učenici od petih do osmih razreda natjecali su se u sljedećim disciplinama: maketarstvo i modelarstvo, graditeljstvo, elektronika, elektrotehnika, fotografija, modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, orijentacija i komunikacija, strojarske konstrukcije, obrada materijala, robotika, robotsko spašavanje žrtve, automatika.

Učenici I. osnovne škole Čakovec natjecali su se u nekima od navedenih disciplina te postigli izvrsne rezultate:

Robotika (8. razredi): Vito Totić - 1. MJESTO (mentor: Branko Vujnović)

Antonio Vuk - 4. mjesto (mentor: Branko Vujnović)

Automatika (7. razredi): Filip Trbojević - 1. MJESTO (mentor: Josip Šipek)

Noah Lukovnjak - 2. mjesto (mentor: Josip Šipek)

Borna Vadlja - 3. mjesto (mentor: Josip Šipek)

Obrada materijala (7. razredi): Miša Janković (mentor: Branko Vujnović)

Tessa Bengez (mentor: Branko Vujnović)

Nela Pečarko (mentor: Branko Vujnović)

Fotografija (8. razredi): Ana Krčelić (mentor: Branko Vujnović)

Čestitamo učenicima na izvrsnim rezultatima, a naročito učenicima koji su osvojili prva mjesta te se plasirali na državnu razinu Natjecanja koje će se održati krajem mjeseca u Primoštenu!