« Svibanj 2017 »

OBAVJEST ZA UČENIKE OD 1. DO 8. RAZREDA
Autor: Ivana Ružić, 6. 10. 2015.

Sljedeći tjedan provodi se akcija Solidarnost na djelu. Molimo učenike da odvoje dio svog džeparca i kupe barem jedan bon od 5,00 kuna kako bismo pomogli ljudima u nevolji.

U petak, 9. listopada, zbog stručne ekskurzije učitelja nema nastave. Učenicima i njihovim roditeljima čestitamo 8. listopada, Dan neovisnosti.

Učenicima 5. i 7. razreda

U sklopu nastave hrvatskog jezika- medijske kulture, učenici će posjetiti predstave na Assiteju. Posjeta je obavezna za sve učenike, a cijena ulaznice iznosi 25,00 kn. Molimo blagajnike da sakupe novac za ulaznice i predaju ga u tajništvo škole.

Učenicima 5. razreda

U ponedjeljak, 12. listopada, učenici petog razreda posjetit će predstavu Kraljević i prosjak. Predstava se održava u suprotnom turnusu od nastave; počinje u 10 sati i traje 60 minuta.

Molimo učenike da vode računa o terminu i ne zaborave doći na predstavu! Učenici- putnici čekaju autobus na uobičajenim stajalištima. Polazak autobusa iz Krištanovca je u 9,20. Povratak autobusa je desetak minuta po završetku predstave.

Učenici koji zbog kroničnih bolesti ne mogu izvoditi nastavu TZK u potpunosti, trebaju učitelju TZK donijeti fotokopirane nalaze liječnika- specijalista za pojedinu bolest. Nalazi ne smiju biti stariji od 6 mjeseci. Nalaze će pregledati dr Slugan i napisati mišljenje o djelomičnom oslobađanju od nastave TZK. Rok za dostavu dokumentacije je do 15. listopada.

Učenicima 7. razreda

Predstava koju ćete pogledati održava se u četvrtak, 15. listopada. Početak predstave je u 18 sati  i traje 60 minuta. Učenike- putnike školski autobus prevest će kućama desetak minuta nakon završetka predstave.