« Kolovoz 2017 »

iPad edukacija u našoj školi
Autor: Ivana Ružić, 7. 3. 2015.

U informatičkoj učionici naše škole i ove se subote okupilo petnaestak učiteljica i njihova certificirana Apple trenerica gospođa Kosjenka Brajdić Petek, kako bi usvajale nova znanja i vještine o mogućnostima korištenja iPada u nastavi.

Na edukacijama učiteljice upoznaju različite obrazovne alate kako bi njihovim korištenjem u radu s učenicima razvijali suradničko učenje, timski rad, kreativnost i kompetencije za cjeloživotno učenje.

Sudionice edukacije posjetili su gradonačelnik gospodin Stjepan Kovač i pročelnik ureda za društvene, protokolarne i europske poslove gospodin David Vugrinec, kako bi okupljene sudionicame podržali i ohrabrili u edukaciji, usvajanju digitalnih kompetencija i nastojanju da se IKT koristi u nastavi različitih predmeta sa učenicima svih dobnih skupina.