« Ožujak 2017 »

OBAVIJEST ZA RODITELJE - PRIOPĆENJE
Autor: Emilija Žitnjak, 18. 9. 2014.

REPUBLIKA HRVATSKA

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

GRAD ČAKOVEC

MEDIJI, svima

Čakovec,  18. rujna 2014. godine

Mole se roditelji da što prije u škole dostave račune za kupljene udžbenike, priopćenje

"Mole se roditelji i skrbnici s područja Grada Čakovca i pohađaju 1., 2., 3. osnovnu školu te osnovne škole Ivanovec i Kuršanec, koji su ranije kupili udžbenike za osnovne škole da do utorka, 23. rujna 2014. godine, ukoliko već nisu, u školu dostave račune kojima dokazuju da su udžbenici kupljeni i plaćeni. Temeljem tih računa, škole će im na tekuće račune vratiti novac za obvezne udžbenike, udžbenike za izborne predmete te za Geografski atlas (samo za 5. razred). Roditelji i skrbnici čija djeca pohađaju osnovne škole u Šenkovcu i Strahonincu račune moraju dostaviti u Gradsku upravu.

Roditeljima i skrbnicima koji do utorka ne dostave valjane račune, neće se nadoknaditi novac, bez obzira što su udžbenike kupili ranije."

S poštovanjem,

PROČELNIK